Neler Yeni

Acer nitro 5 an515-58-55rh Valorant incelemesi

CihanK23

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Cihan
Merhaba, ürünüm; Acer Nitro 5 i5 12500h işlemci RTX 3060 ekran kartı 16 GB DDR4 tek kanal RAM.

Bilgisayar dün elime geldi bugün Valorant'ta düşük grafiklerde denemek istedim. MUX Switch kapalıyken ortalama 100-150 arası FPS alıyordum. CPU sıcaklık derecesi 70-75 arasındaydı.
CPU kullanımı yüzde 40, GPU kullanımı yüzde 50lerdeydi.

MUX Switch açınca aldığım FPS neredeyse 2 katından fazla gelmeye başladı. 400 FPS'leri gördüğüm oldu. Aldığım CPU ısınma derecesi yine aynı şekildeydi. CPU kullanımı yüzde 30, GPU kullanımı ortalama yüzde 50lerdeydi.

MUX Switch özelliğini açınca cidden bayağı artış oldu FPS'te onun haricinde ısınma dereceleri de gayet makul geldi. Tek takıldığım konu GPU kullanım yüzdesi. 50'lerde bir kullanımla 350 FPS adlım. Valorant için bu GPU kullanımı normal mi? Sizin yorumlarınız nelerdir?

Ayrıca MUX Switch'i sürekli açık tutmanın herhangi bir eksi yönü olur mu? 3 boyutlu çizim programlarında bunu açıp kullanmam ekstra bir performans katar mı?
Bilgisayara herhangi bir donanım testi yapmadım çok anlamadığım için. Tavsiyeleriniz ve yorumlarınız varsa yazarsanız iyi olur.

Bilgisayar boştayken 40-55 dereceleri arasında değişyor cpu isinması.

colosuss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Ali Hacıkerimoğlu
Merhaba, ürünüm; Acer Nitro 5 i5 12500h işlemci RTX 3060 ekran kartı 16 GB DDR4 tek kanal RAM.

Bilgisayar dün elime geldi bugün Valorant'ta düşük grafiklerde denemek istedim. MUX Switch kapalıyken ortalama 100-150 arası FPS alıyordum. CPU sıcaklık derecesi 70-75 arasındaydı.

MUX Switch açınca aldığım FPS neredeyse 2 katından fazla gelmeye başladı. 400 FPS'leri gördüğüm oldu. Aldığım CPU ısınma derecesi yine aynı şekildeydi. CPU kullanımı yüzde 30, GPU kullanımı ortalama yüzde 50lerdeydi.

MUX Switch özelliğini açınca cidden bayağı artış oldu FPS'te onun haricinde ısınma dereceleri de gayet makul geldi. Tek takıldığım konu GPU kullanım yüzdesi. 50'lerde bir kullanımla 350 FPS adlım. Valorant için bu GPU kullanımı normal mi? Sizin yorumlarınız nelerdir?

Ayrıca MUX Switch'i sürekli açık tutmanın herhangi bir eksi yönü olur mu? 3 boyutlu çizim programlarında bunu açıp kullanmam ekstra bir performans katar mı?
Bilgisayara herhangi bir donanım testi yapmadım çok anlamadığım için. Tavsiyeleriniz ve yorumlarınız varsa yazarsanız iyi olur.

Merhaba şu an almayı düşündüğüm araştırdığım laptop bu memnun musun almaya değer mi

CihanK23

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Cihan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Merhaba şu an almayı düşündüğüm araştırdığım laptop bu memnun musun almaya değer mi
Test yapmadım çokta anlamam. Isınması, ekranı bana gayet yeterli geldi. Tek sıkıntısı pil ömrü kısa. Rgb full deyken ekran parlaklığı sonda mux switch kapalıyken 2.5 saat anca gitti. şuan pil tasarrufunda deniyorum. Başka bir sıkıntısını görmedim.

turgutt0

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
123
İsim
Turgut Uysal
Test yapmadım çokta anlamam. Isınması, ekranı bana gayet yeterli geldi. Tek sıkıntısı pil ömrü kısa. Rgb full deyken ekran parlaklığı sonda mux switch kapalıyken 2.5 saat anca gitti. şuan pil tasarrufunda deniyorum. Başka bir sıkıntısını görmedim.
Ek bir soğutucu veya yükseltmek için stand kullanıyor musun bende sipariş ettim

CihanK23

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Cihan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ek bir soğutucu veya yükseltmek için stand kullanıyor musun bende sipariş ettim
pc nin altını biraz yüksek tutuyorum masadayken ucuna kitap falan koyuyorum ızgaraya denk gelmiycek şekilde.

turgutt0

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
123
İsim
Turgut Uysal

Singua

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
297
İsim
Burak

İşlemci kullanımı önemli valorant işlemci odaklı oyun

Ege1641

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
865
İsim
Yahya Ege
Max fpsi 144yap pil daha uzun süre gider

colosuss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Ali Hacıkerimoğlu
Test yapmadım çokta anlamam. Isınması, ekranı bana gayet yeterli geldi. Tek sıkıntısı pil ömrü kısa. Rgb full deyken ekran parlaklığı sonda mux switch kapalıyken 2.5 saat anca gitti. şuan pil tasarrufunda deniyorum. Başka bir sıkıntısını görmedi

Bunla arasında kaldım işlemci farkı aradaki fiyat farkıma değecek kadar var mı sizce

turgutt0

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
123
İsim
Turgut Uysal

Bunla arasında kaldım işlemci farkı aradaki fiyat farkıma değecek kadar var mı sizce
Ekran kartı watt değerine bakmalısın bizim bahsettiğimiz model 140w çekiyor bu modelin watt değerini bulamadım

Wabien

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
72
İsim
Can İbar
Mux switch nasıl açılıp kapanıyor

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular