Neler Yeni

Çözüldü✓ Acer Nitro 5 AN515-58-71SD alınır mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Recep Kotan
Merhaba yeni bir laptop arayışındayım ve gözüme bu laptop çarptı MediaMarkt'ta sizce alınır mı? Ne diyorsunuz? (fiziksel olarak alabileceğim yerleri tercih etmek istiyorum elektronik konusunda çok sorun yaşadım öncesinde internet alışverişlerinde). Sizinde gözünüze çarpan güzel bir sistem varsa bu fiyat bandında paylaşabilirseniz çok sevinirim. Lütfen ve lütfen HP Victus önermeyin deneyimledim ve hiç hoşnut kalmadım HP Victus serisinden.

Medimarkt linki:

Acer linki: https://www.acer.com/tr-tr/laptops/nitro/nitro-5/pdp/NH.QM0EY.003

soul

80+ Silver
Madem fiziksel olarak alacaksın.

[]

soul

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Recep Kotan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Madem fiziksel olarak alacaksın.

Hocam minimum 4060lı bakıyorum VRAM açısından okuduğum bölümde ağır renderlar alınıyor dedi üst sınıf öğrencileri yoksa attığınızı bende gördüm.

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Recep Kotan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam konuyu okursanız sadece fiziksel olarak alacağımı belirttim bu indirimden haberdarım fakat bilgisayarın doğru dürüst bir incelemesi yok ve 2 arkadaşımda bu model var aşırı ısınma sorunlarından müzdaripler baya bi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Asusun yeni kasası mı hocam bu eski kasalarında soğutma problemi var diye okumuştum sanki bir yerde

Farway

80+ Silver

soul

80+ Silver
Hocam konuyu okursanız sadece fiziksel olarak alacağımı belirttim bu indirimden haberdarım fakat bilgisayarın doğru dürüst bir incelemesi yok ve 2 arkadaşımda bu model var aşırı ısınma sorunlarından müzdaripler baya bi

Asusun yeni kasası mı hocam bu eski kasalarında soğutma problemi var diye okumuştum sanki bir yerde
Yeni kasası. Ama onlarda da var diyorlar.
Turbo boost kapatınca sorun ortadan kalkıyor.

Farway

80+ Silver

Acer kullanıyorum alınır, fiziksel olarak çok para verirsin haberin olsun vatandır mediamarktır laptoplara en az 5k fark koyuyor.

Top Bottom