Neler Yeni

Acer Nitro 5 AN515 denginde laptop önerir misiniz?

zorba31

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
187
İsim
. .
Merhaba arkadaşlar. 6 Haziran'da Acer Nitro 5 AN515 laptop satın almıştım. Aldığım günden beri serviste bu laptop. Daha hiç kullanamadım ve 4 ay 7 gün oldu alalı.
Berbat ötesi bir servis ağına ve iade, değişim, bir üst model değişim vs. hiç bir şey yapmayan bir firma.
Her neyse şimdi THH'ye başvuracağım, ardından beni bu süreçte uğrattıkları zararlar için dava açacağım.
Şimdi ben bu laptopu 15.300 küsür TL'ye satın aldım. Şuanda dengi laptoplar ne var ne yok bilmiyorum.
Bana aynı özelliklerde 4-5 farklı markadan laptop önerirseniz sevinirim.

İşlemci: Intel Core i7 10750H
E.kartı: 6 GB GeForce RTX 3060
RAM: 32 GB
SSD: 1 TB m2
Ekran: 15,6" FHD 144hz IPS

Tam olarak aynı özellikler olması önemli. Hem dava açarken kullanacağım, hem de almayı düşünüyorum.
Tertemiz cihaz. Hem seninkinden güçlü ve ekran tazeleme oranı 2 kattan da fazla. Hem de ekran kartı bir üst seviye. kaçırmadan, fiyatlar tekrar yükselmeden al derim: https://www.sinerji.gen.tr/gigabyte...cu-laptop-p-38841?utm_campaign=akakce&v=1.1.8

zorba31

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
187
İsim
. .

Squirtle48

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,854
İsim
Metehan Akyalı
Önerileriniz için teşekkür ederim, 17,3" düşünüyorum ekranı, 3070 olması şart değil 3060'ta fazla fazla işimi görür. Yine de listemde dursun değerlendireceğim.
Tulpar t7 v25.1 öneririm
https://www.monsternotebook.com.tr/tulpar/
yukaridaki linkten istedğini seç hepsi 17 inç ve m2 ssd. Monster iyidir millete bakmayın siz.
Tulpar T7 v24.1 düşünüyorum, bu cihazı önerir misiniz?
Benim attığım her türlü daha mantıklı
O kadar çıkmayı düşünmüyorum ya. Eski konu olduğu için 20.000 TL vermeyi düşünüyordum, şuan da düşünmüyorum. 15-17 arası belki daha ucuza bulabilirsem onu bile alabilirim, oyun işleri yavaştan geçiyor benden, ps5'im var 1 haftadır yüzüne bakmadım. 😂

zorba31

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
187
İsim
. .
Önerileriniz için teşekkür ederim, 17,3" düşünüyorum ekranı, 3070 olması şart değil 3060'ta fazla fazla işimi görür. Yine de listemde dursun değerlendireceğim.

Tulpar T7 v24.1 düşünüyorum, bu cihazı önerir misiniz?

O kadar çıkmayı düşünmüyorum ya. Eski konu olduğu için 20.000 TL vermeyi düşünüyordum, şuan da düşünmüyorum. 15-17 arası belki daha ucuza bulabilirsem onu bile alabilirim, oyun işleri yavaştan geçiyor benden, ps5'im var 1 haftadır yüzüne bakmadım. 😂
Monster almanızı önermem bence benimki daha mantılı

Squirtle48

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,854
İsim
Metehan Akyalı

zorba31

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
187
İsim
. .
Vallahi monster düşünüyorum. Servis hizmeti iyi ve kolay ulaşılabilir bir şey istiyorum. 5 ayda anca iade ettim.
Sen bilirsin. Monster alıp sonra pişman olan sonra iade etmek isteyip edemeyince daha ucuza zarar ederek 2. el satan 4 tane arkadaşım var.

Squirtle48

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,854
İsim
Metehan Akyalı
Sen bilirsin. Monster alıp sonra pişman olan sonra iade etmek isteyip edemeyince daha ucuza zarar ederek 2. el satan 4 tane arkadaşım var.
Gigabyte'ta sorun yaşarsam muhattabım kim olacak?
5 ay önce forum önerisi üzerine Acer marka laptop aldım. Aldığıma o kadar pişman oldum ki. Daha iadesini dün yapabildim.
Muhattap yok, servisi berbat. Böyle olacağına muhattabı olan, servis ağına kolay ulaşabileceğim bir marka düşünüyorum.

Sizin arkadaşlarınız hangi ürünlerinden ve neyden memnun kalmadılar da iade edemediler? Monster çok dönüyor, bir kitle iyi, bir kitle kötü diyor, ben kendimde ne iyi ne kötü diye taraftayım, biraz uzak duruyordum hatta. Fakat benimde 9 yıldır aynı Monster laptopu kullanan, memnun olan arkadaşlarım var sizin aksinize.

Her serisi iyi değil. Ona göre seçim yapmak lazım diye düşünüyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Muhammed
Dostum fiyat performans cihazlar daima iyidir. Cahilin biri çok ısınıyor alma yazmış geçen forumda be adam f/p cihaz tabi ısınacak. Alacaksın bir fan soğutucu letgo dan mis gibi. Hem ömür boyu temizleme garantisi var.
Hayır yani arıza yada sıkıntı da kim gelip alıyor evinden cihazı tabii kargoya verip 15 gün bekleyeceksin. Garanti mahallendeyse 3 gün erken alırsın cihazını.
Acer dell lenovo hepsi hikaye. Niye insanlar cherlovet araç almıyor? Fabrikası yok parçası yok servisi yok bilmem anlatabildim mi

Squirtle48

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,854
İsim
Metehan Akyalı
Dostum fiyat performans cihazlar daima iyidir. Cahilin biri çok ısınıyor alma yazmış geçen forumda be adam f/p cihaz tabi ısınacak. Alacaksın bir fan soğutucu letgo dan mis gibi. Hem ömür boyu temizleme garantisi var.
Hayır yani arıza yada sıkıntı da kim gelip alıyor evinden cihazı tabii kargoya verip 15 gün bekleyeceksin. Garanti mahallendeyse 3 gün erken alırsın cihazını.
Acer dell lenovo hepsi hikaye. Niye insanlar cherlovet araç almıyor? Fabrikası yok parçası yok servisi yok bilmem anlatabildim mi
Şuan tek istediğim servis ağı iyi olan bir ürün olması.
Markasında değilim artık, işlerimi görsün sorun çıkartmasın yeter.

Top Bottom