Neler Yeni

Acer Nitro 5 AN515 laptop alınır mı?

TyShame

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
234
İsim
Halil Karagöz
@SamiPRE bence testlerini izle ondan sonra al testlerini izlemiştim o bilgisayar çok fazla ısınmıyor. Nitro 5 kasası da gayet iyidir mehmetV2 ye katılmıyorum. Max 90 dereceye çıkar altına da bi soğutucu koyarsın 85 80 derece arası oynarsın. 100 dereceye hangi nitro 5 kasası çıkıyormuş bende 150 W güç çeken 3070ti kullanıyorum nitro 5 benim bilgisayarım 90 dereceyi geçmiyor

MehmetV2

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,226
İsim
Mehmet emre börekçi
Ben bu laptopu sipariş verdim 19'unda elime ulaşacak sıcaklık testlerimi yapar inceleme olarak paylaşırım burada

Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Alparslan Koç
Nitro 16 konusunda katılıyorum ancak hp konusunda katılmıyorum daha yeni inceleme ve oyun test videosu izledim fan sesi çekebiliyorsan ısınmıyor oyun oynarken performansa çekersin dışarda da standart modda kullanırsan gayet ideal sıcaklık değerlerini gösterecektir bence
Evet biraz fan sesi var ama Acer da o konuda az değil ayrıca ben birçok HP videosu izledim sıcaklık fazla ekstrem çıkmıyor kendini limitliyor buda hem eksi hem artı bir yön

MehmetV2

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,226
İsim
Mehmet emre börekçi
@SamiPRE bence testlerini izle ondan sonra al testlerini izlemiştim o bilgisayar çok fazla ısınmıyor. Nitro 5 kasası da gayet iyidir mehmetV2 ye katılmıyorum. Max 90 dereceye çıkar altına da bi soğutucu koyarsın 85 80 derece arası oynarsın.
Ben videoda sabit 90 görmedim zaten genel olarak dalgalı gözüküyor 80-90 arasında işlemci olarak bende ortalama olarak 85 dedim sadece

TyShame

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
234
İsim
Halil Karagöz
Ben videoda sabit 90 görmedim zaten genel olarak dalgalı gözüküyor 80-90 arasında işlemci olarak bende ortalama olarak 85 dedim sadece
Kardeşim ortalama 85 zaten güzel bir değer yüksek waatt çeken bir pc için ki hp öneriyorsun hp lerde güç sınırı olduğunu bilmiuor musun sen ? Ben sabit oyun sonuna kadar 150 W çekiyorum grafik kartına ne anlatıyorsun sen ?

MehmetV2

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,226
İsim
Mehmet emre börekçi
Evet biraz fan sesi var ama Acer da o konuda az değil ayrıca ben birçok HP videosu izledim sıcaklık fazla ekstrem çıkmıyor kendini limitliyor buda hem eksi hem artı bir yön
Ben hp konusunda çok bilgili değilim sadece önceki açılan konularda son kullanıcı arkadaşlar öneri isteyenlere ısındığı için önermiyorlardı hp'yi

TyShame

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
234
İsim
Halil Karagöz
Ben hp konusunda çok bilgili değilim sadece önceki açılan konularda son kullanıcı arkadaşlar öneri isteyenlere ısındığı için önermiyorlardı hp'yi
Isınmamasının sebebi güç kısması 100 w lık grafik kartını oyunda işlemci de ısındığı için 50 w çeken işlemciyi 30 W a çekiyor 100 W lık grafik kartını 70 60 W a düşürüyor millet de ısınmıyor sanıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Alparslan Koç
Kardeşim ortalama 85 zaten güzel bir değer yüksek waatt çeken bir pc için ki hp öneriyorsun hp lerde güç sınırı olduğunu bilmiuor musun sen ? Ben sabit oyun sonuna kadar 150 W çekiyorum grafik kartına ne anlatıyorsun sen ?
Knk adam öyle bir şey demedi niye agresif yaklaşıyorsun zaten limitsiz olduğu için Acer daha iyi

MehmetV2

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,226
İsim
Mehmet emre börekçi
Ekran kartı 140w değilmi nasıl 150w çekiyor bilgisayarın anlamadım hem kullanıyorsan lütfen birkaç oyunda test edip paylaşır mısın biz de görelim sonuçları
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bir de hp önermedim bilgin olsun yanlış okumuşsun

TyShame

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
234
İsim
Halil Karagöz
Ekran kartı 140w değilmi nasıl 150w çekiyor bilgisayarın anlamadım hem kullanıyorsan lütfen birkaç oyunda test edip paylaşır mısın biz de görelim sonuçları
Nitro 5 in 3070 Ti lı versiyonunu kullanıyorum ben an 515 46

Knk adam öyle bir şey demedi niye agresif yaklaşıyorsun zaten limitsiz olduğu için Acer daha iyi
Bugün biraz gerginim o yüzden kusura bakmasın.

MehmetV2

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,226
İsim
Mehmet emre börekçi
Nitro 5 in 3070 Ti lı versiyonunu kullanıyorum ben an 515 46

4060 3070ti'ya göre daha serin çalışacaktır o yüzden ısınma problemi yaşayacağını zannetmiyorum

Küfür olmadığı sürece sıkıntı yok insanız gerginliğimiz her zaman olabilir

SamiPRE

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
84
İsim
Sami Yusuf Aksu
Hocam son olarak alınır mı? alınmazmı tam anlamadım

Top Bottom