Neler Yeni

Acer Nitro 5 CS2 Low FPS Sorunu

AFAROZCU

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Uğur Boz
Abi senin önerdiğin acer nitro 5 bilgisayarı aldım gözüm kapalı güvenerek aldım zaten baya uzun zamandır takip ediyorum.
Bilgisayar çok güzel her şey 10 numara ama cs de bir türlü düzgün oynayamıyorum ne yaptıysam en fazla 130 fps aldım abi grefikleri kıssamda sonuna kadar arttırsam da 90-130 arası gidip geliyor
bu kadar güçlü bir bilgisayarın bu fpsleri alması imkansız ve en çok oynadığım oyunda cs . Abi gerçekten yardımın lazım yani abi sana çok güveniyorum ve seviyorum.

Armanc

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
496
İsim
Yusuf Armanc
Abi senin önerdiğin acer nitro 5 bilgisayarı aldım gözüm kapalı güvenerek aldım zaten baya uzun zamandır takip ediyorum.
Bilgisayar çok güzel her şey 10 numara ama cs de bir türlü düzgün oynayamıyorum ne yaptıysam en fazla 130 fps aldım abi grefikleri kıssamda sonuna kadar arttırsam da 90-130 arası gidip geliyor
bu kadar güçlü bir bilgisayarın bu fpsleri alması imkansız ve en çok oynadığım oyunda cs . Abi gerçekten yardımın lazım yani abi sana çok güveniyorum ve seviyorum.
FPS kısıtlaması?

Armanc

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
496
İsim
Yusuf Armanc
Hocam foruma baktım çoğu kişi bu sorunu yaşıyormuş

AFAROZCU

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Uğur Boz
Hocam foruma baktım çoğu kişi bu sorunu yaşıyormuş
Hocam sağ olasın yani en azından 144 üstü kalsa sıkıntı değilde 100 civarında takılıyor belki Abdullah abi bi yanıt verir veya yardımcı olur diye düşünmüştüm de yapacak bir şey yok herhâlde
Mesaj otomatik birleştirildi:

laptopsa normal o fps
Nasıl normal kanka rdr ve gow da alıyorum ben bu fps leri ve yüksek grefiklerde

OrkunJJ

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,700
İsim
Orkun
Geforce Experience de ayarlara gir, orada batarya ile ilgili bir ayar olması lazım. Onu kapatıp dener misin?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
975,108
Üyeler
154,182
Son üye
egenayir
Top Bottom