Neler Yeni

Acer nitro 5 için çanta önerisi

Fatih Sultan Terim

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,225
İsim
Oozdmrsm
Arkadaşlar laptopun ekran boyutu 15.6"(39,6cm) bi iki cm de kasanın fazlalığı var. bu laptopa uygun bir çanta arıyorum. Sırt çantası gibi modeller daha çok işime gelir. Teknosa gibi mağazalarda bulabilir miyim bu laptopa uygun çanta

xTURANN

80+ Bronze
Arkadaşlar laptopun ekran boyutu 15.6"(39,6cm) bi iki cm de kasanın fazlalığı var. bu laptopa uygun bir çanta arıyorum. Sırt çantası gibi modeller daha çok işime gelir. Teknosa gibi mağazalarda bulabilir miyim bu laptopa uygun çanta
Bulursun fakat gereksiz pahalı olabilir.
İnternetten almanı öneririm. 15.6" için çok fazla model var, 16 ve üzerine çıktığında model azalıyor.

Kısacası, alabilirsin.

Fatih Sultan Terim

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,225
İsim
Oozdmrsm
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bulursun fakat gereksiz pahalı olabilir.
İnternetten almanı öneririm. 15.6" için çok fazla model var, 16 ve üzerine çıktığında model azalıyor.

Kısacası, alabilirsin.
hocam yarın İstanbul Üsküdar'da işim var. Laptop ile birlikte gitmem lazım mecbur çantaya ihtiyacım var. En uygununu hangi mağazadan bulabilirim tavsiyen var mı

xTURANN

80+ Bronze
hocam şimdi yarın İstanbul Üsküdar'da işim var. Laptop ile birlikte gitmem lazım mecbur çantaya ihtiyacım var. En uygununu hangi mağazadan bulabilirim tavsiyen var mı

En uygun bunu bulabildim. İnternette 299 TL, Vatanda 370. O Arada ki farkı da şöyle düşün, kazandığın zamana ödüyorsun..

Top Bottom