Neler Yeni

Laptop+Üniversite için çanta tavsiyesi

Mert

80+ Silver
Samsonite Guard IT.

Mimikri

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Kerem
O çıtçıtın bir eksisi olur mu? ya da siz yaşadınız mı? Ürün güzel görünüyor en azından idarelik bir denenebilir, 200 TL para değil şu devirde
Aynı fikirdeyim fiyatı uygun ve malzeme kalitesi güzel, Çıt çıt olayına gelirsek ben bir eksisine denk gelmedim Defter ve kitap da koyduğum için içine sabitlenmiş gibi oluyor.Ama yalnızca laptop koyacaksan kitap olmayacaksa yürüyüşe bağlı olarak laptop bir ileri bir geri salınım yapabilir ve zarar görebilir

Jyadaus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
117
İsim
Alperen ŞAHİN

Bende de HP victus 16 var bu çantayı kullanıyorum çok fazla bölmesi var ve kullanışlı bir çanta ama içinde laptop'u sabitlemek için bir çıt çıt falan yok bilgin olsun

bunu kullanıyorum tavsiye ederim.

O çıtçıtın bir eksisi olur mu? ya da siz yaşadınız mı? Ürün güzel görünüyor en azından idarelik bir denenebilir, 200 TL para değil şu devirde

uçağa, otobüse vsye içinde laptopla bindim hiçbir şey olmadı. etkisi yok.

Mimikri

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Kerem
bunu kullanıyorum tavsiye ederim.

uçağa, otobüse vsye içinde laptopla bindim hiçbir şey olmadı. etkisi yok.
Bende bir etkisini görmedim ama sadece laptop koyarsa boşluk olacağından belki salınım yapar diye düşündüm

Jyadaus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
117
İsim
Alperen ŞAHİN
Bende bir etkisini görmedim ama sadece laptop koyarsa boşluk olacağından belki salınım yapar diye düşündüm

büyük gözünü ikiye bölen bir kısım var. laptopun koyulduğu yer daha küçük olduğundan öyle bir sorun yaşamadım ben.

bu arada dell çanta çok şık duruyor. laptopun sığarsa bütçede sorun olmazsa onu al bence.

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,534
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
büyük gözünü ikiye bölen bir kısım var. laptopun koyulduğu yer daha küçük olduğundan öyle bir sorun yaşamadım ben.

bu arada dell çanta çok şık duruyor. laptopun sığarsa bütçede sorun olmazsa onu al bence.
Şuanlık sizin önerdiğiniz çantayı alacağım gibi duruyor, beğenmezsem 2-3 ay sonra Dell markalı çantayı alırım, teşekkürler öneriniz için.

Bu arada birisi kimyasal kokusu geliyor yazmış çantanın içinden, ilk alındığında gelen bir koku mu yoksa sürekli var mı?

Jyadaus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
117
İsim
Alperen ŞAHİN
Şuanlık sizin önerdiğiniz çantayı alacağım gibi duruyor, beğenmezsem 2-3 ay sonra Dell markalı çantayı alırım, teşekkürler öneriniz için.

Bu arada birisi kimyasal kokusu geliyor yazmış çantanın içinden, ilk alındığında gelen bir koku mu yoksa sürekli var mı?

şuan bende öyle bir koku yok. ilk geldiğinde tam hatırlamıyorum ama sanırım yoktu.

büyük ihtimalle ilk alındığında gelen kokudur. benim mousepadde de öyle bi sorun vardı.

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,534
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
şuan bende öyle bir koku yok. ilk geldiğinde tam hatırlamıyorum ama sanırım yoktu.

büyük ihtimalle ilk alındığında gelen kokudur. benim mousepadde de öyle bi sorun vardı.
Hocam bazı ürünler su geçirmez diye satılıp su geçirebiliyor, bu çanta gerçekten su geçirmez mi?

Farway

80+ Silver

Jyadaus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
117
İsim
Alperen ŞAHİN
Hocam bazı ürünler su geçirmez diye satılıp su geçirebiliyor, bu çanta gerçekten su geçirmez mi?

kayseride yaşıyorum yağmurlu-karlı havalarda herhangi bir sorun yaşamadım. zaten fermuarın üstünü kapatan bir kısım var.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
991,453
Üyeler
156,775
Son üye
WhiteOs
Top Bottom