Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Acer Nitro KG272S 27" Full HD, 165HZ, 2MS, HDR10, ZeroFrame 3.269 tl

shaco27

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
482
İsim
eyyüb
Acer Nitro KG272S 27" Full HD, 165HZ, 2MS, HDR10, ZeroFrame Freesync Oyuncu Monitörü UM.HX2EE.S01
https://amzn.eu/d/5nMtLVl

Kartallar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,187
İsim
Kara Kartal
tipinde bile meynet yok masada dokunsan düşecek

shaco27

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
482
İsim
eyyüb
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Fantastiktürk

80+ Bronze
Bedava sanki? 27 inç + yüksek Hz = 3200TL. Elbet iyi değildir ama bu tarz monitörlerin fiyatı en az +1.5K. Bütçesi olmayanlar için iyi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

satıcı amazon olsa alırdım bu firmalara güvenmiyorum açık ölü pikselli traş ürünleri satıyorlar
Traş dediğiniz nedir hocam?

serhatkara34

80+ Bronze
Bedava sanki? 27 inç + yüksek Hz = 3200TL. Elbet iyi değildir ama bu tarz monitörlerin fiyatı en az +1.5K. Bütçesi olmayanlar için iyi.

Traş dediğiniz nedir hocam?
ölü piksel ile iade olmuş mesela tekrar kapatıyorlar sıfır gibi satıyorlar iadede sorun yaşatıyorlar iade olursada taktik aynı şekilde devam ediyor kim anlamayana kadar satıyorlar bu laptoplar içinde geçerli

agno

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
211
İsim
burak

satıcı kendi sitesinde aynı fiyattan outlet olarak satıyor muhtemelen aynı ürün yine de denenebilir

shaco27

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
482
İsim
eyyüb
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ölü piksel ile iade olmuş mesela tekrar kapatıyorlar sıfır gibi satıyorlar iadede sorun yaşatıyorlar iade olursada taktik aynı şekilde devam ediyor kim anlamayana kadar satıyorlar bu laptoplar içinde geçerli
Bir yandan doğru ama bir yandan Amazon affetmiyor satıcıyı kolay kolay.

serhatkara34

80+ Bronze

satıcı kendi sitesinde aynı fiyattan outlet olarak satıyor muhtemelen aynı ürün yine de denenebilir
aga şaşırmadım tam olarak dediğimde buydu film aynı hep böyle firmalar açık saçık traş ürünleri satıyorlar

Bir yandan doğru ama bir yandan Amazon affetmiyor satıcıyı kolay kolay.
öyle olabilir ama kim uğraşmak isterki al iade et beklede para gelsin en iyisi hiç riske girmemek bence

thepublicman

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,661
İsim
Kadir

fiyat çok iyiydi ama satıcı nedeniyle almadım ben de eğer ölü pikselli gelirse uğraştırır diye iyi yakalamışsın outlet bölümünü

mehmetii

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
78
İsim
Mehmet
tipinde bile meynet yok masada dokunsan düşecek
İmzada modeli olan 2 acer monitörüm var 27 inç fhd ve 2k birinde bu ayak vardı sabit ve bir fonksiyonu yok düşmedi hiç duruşu sağlamdı ama masada çok yer kaplıyordu ayak öne doğru geldiği için, geçen paylaşılan çift monitör koluna geçtim o yüzden.

Fantastiktürk

80+ Bronze

Sizin için demiyorum, bu konuyu okuyanlar için: Outlet monitör almayın kesinlikle. Panel, arka aydınlatma ömrünü ne kadar yedi belli değil. O mağazalarda kim bilir ne kadar bütün gün açık kalmış olabilir.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
971,258
Üyeler
153,522
Son üye
PC alcam yardım