Neler Yeni

🔥İndirim ACER XV272U 2K 180 HZ IPS Monitör 6899 TL

yigithandeniz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
365
İsim
yigithandeniz
VA değil hocam IPS içiniz rahat olsun, VA'nın da kontrast gibi üstünlükleri var firma onu belirtmiş. Panel firmaları kendi isimlerini koymayı seviyor böyle.
Bro renkler aşırı sarı ya ayarları kurcalıyorum ama düzelmiyor acaba HDMI ile bağlıyım diye mi böyle displayi bağlıcam birkaç saat sonra.

omuraycil

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
274
İsim
Ömür AYCIL

omuraycil

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
274
İsim
Ömür AYCIL
VA değil hocam IPS içiniz rahat olsun, VA'nın da kontrast gibi üstünlükleri var firma onu belirtmiş. Panel firmaları kendi isimlerini koymayı seviyor böyle.
Yanlış bilgi verme İPS değil İPS e yakın özellikler sunan İnnolux tarafından üretilen panel detaylı yurtdışı sitelerini araştırırsan va dan devşirme diyende var farklı teknoloji diyende var ama İPS değil En iyi görüntüyü suan ips paneller veriyor aas ips pazarlamama taktığı
Mesaj otomatik birleştirildi:

yok kanka kapalı zaten ama laptopta gece ışığını açarsın ya öyle bir sarılık var ne yaptımsa düzelmedi
Hdmi kablondan olabilir belki

Ekler

• IMG_1926.jpeg
    IMG_1926.jpeg
    197.1 KB · Hit: 69
  • IMG_1927.jpeg
    IMG_1927.jpeg
    1 MB · Hit: 66

aegis61

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Selim
6799 tl 170 hz olanı az önce sipariş verdim bende. Bayağıdır 2k monitör arayışındaydım. Asus vg249q1r fhd ips monitörden geçiş yapacağım. İnşallah üzmez bakalım.

hantfkci

80+
Arkadaşlar ben konu açılmadan önce salı sabahı satın almıştım. Aynı modelin full HD olanı var ben de memnunum 4 senedir kullanıyorum. Bu başlıktaki model yeni çıkmış 1-2 aylık henüz ondan hiçbir bilgisine ulaşılamıyor. Monitör genel olarak güzel, ekranın tam ortasında 3 sol alt köşesinde 1 ölü piksel çıktı. 2 yeşil 2 kırmızı renkte görünüyorlar toplam 4 tane. Değişimini isteyeceğim. Görüntü kalitesini genel olarak beğendim çok detaylı anlamam fakat UFO testi açtım ghosting hiç yok gibi.

aegis61

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Selim
Arkadaşlar ben konu açılmadan önce salı sabahı satın almıştım. Aynı modelin full HD olanı var ben de memnunum 4 senedir kullanıyorum. Bu başlıktaki model yeni çıkmış 1-2 aylık henüz ondan hiçbir bilgisine ulaşılamıyor. Monitör genel olarak güzel, ekranın tam ortasında 3 sol alt köşesinde 1 ölü piksel çıktı. 2 yeşil 2 kırmızı renkte görünüyorlar toplam 4 tane. Değişimini isteyeceğim. Görüntü kalitesini genel olarak beğendim çok detaylı anlamam fakat UFO testi açtım ghosting hiç yok gibi.
Hayırlısı olsun hocam. Umarım sorunsuz değişim yapilir. Yeni monitörünüz de bu sorunlarla karşılaşmazsınız.

omuraycil

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
274
İsim
Ömür AYCIL
bende başlıktaki 180hz monitörü almıştım ve geldi incelemesini ve diğer 100 tl ucuz olan monitörle arasındaki farkları belirttiğim videoyu yükledim.

hantfkci

80+
Arkadaşlar başka alan varsa geldiğinde ölü piksel var mı yok mu yazabilirse seride kronik mi öğrenmiş oluruz.

aegis61

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Selim
bende başlıktaki 180hz monitörü almıştım ve geldi incelemesini ve diğer 100 TL ucuz olan monitörle arasındaki farkları belirttiğim videoyu yükledim.

Akillardaki soru işaretlerine açıklık getirmişsin hocam eline emeğine sağlık. Benim siparişte ki 100 tl ucuz olan 170 hzlik de yola çıkmış geldiğinde detayları yazarım.

NovaEXXO

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
Burak Perçem
bende başlıktaki 180hz monitörü almıştım ve geldi incelemesini ve diğer 100 TL ucuz olan monitörle arasındaki farkları belirttiğim videoyu yükledim.

Valla on numara açıklık getirmişsin. USB ve renk derinliği dışında bir artısını göremedim 170 hz olanda. 180 hz modelde 120 Hz'ye alınca bit işi de çözülüyor. Sanırım 180 hz modelini alacağım. Eline sağlık.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
972,731
Üyeler
153,752
Son üye
slazer
Top Bottom