Neler Yeni

Acı Çekiyorum Dostlar

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,960
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Anneye çok geçmiş olsun öncelikle. Benzer şekilde iltihaplı romatizma hastasıyım. Benzer bazı sıkıntılar bende de var ve oldukça ağrılı bir süreç malesef. Eğer sorunun kaynağı romatizma ise bir çözüm yok. Hastalığın ilerlememesi için önlem almak gerekiyor. Vücut kendi dokusunu dahi yabancı görebiliyor. Bu yüzden bağışıklık sistemini baskılamaya yönelik önlemler üzerinde duruluyor.

Diğer konuysa sanırım doktorsunuz bir çok teşhis koymuşsunuz ama TR size tedavi etmeniz için gerekli ekipmanı vermemiş gibi konuşuyorsunuz. Fikirleriniz olabilir, ama ne kadar kötüde olsa bir doktordan iyi değildir. Ve bu ülkeden nefret etmek kimsenin haddine değil. Kullandığınız ifadelere dikkat etmelisiniz.
Öncelikle teşekkür ederim. Size de çok geçmiş olsun.

Teşhisi sadece ben koymadım. Birkaç tane beyin ve sinir cerrahlığı okuyan arkadaşım var. Onlarla birlikte bir şeyler belirliyoruz. Ayrıca belirtmiş olduğum rahatsızlıkların tümü var.

Amasya, Samsun, Tokat ve çevresi illerdeki tüm en iyi doktorlarla görüştük. Özel veya devlet hastanesi fark etmeksizin hiçbirinin net bir fikri yok. Bir çözüm önerisi de sunamıyorlar. Sayı belirtmek gerekirse 11 farklı doktor bunlar bu arada.
Annem toplamda 6 kez bıçak altına yattı ve bu durum tekrarlandı. Artık cesareti kalmadı çünkü işlem görülen doku mahvolmuş durumda.

Ayrıca herkes kendi özgür iradesine sahip diye biliyorum. Farklı dünyanın insanı mıyız? TR'nin coğrafyasından başka sevilecek neyi kaldı?
Ön yargılı yorumlamışsınız kişiliğimi. Kullandığınız ifadelere dikkat etmenizi rica ediyorum.

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,820
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
Allah şifalar versin.

JSezar

80+ Silver
Allah şifa versin kardeşim.kötü duygu benimde annem kanserdi düşünmeden edemiyor insan.

Furkanozr

80+ Silver
Anneye çok geçmiş olsun öncelikle. Benzer şekilde iltihaplı romatizma hastasıyım. Benzer bazı sıkıntılar bende de var ve oldukça ağrılı bir süreç malesef. Eğer sorunun kaynağı romatizma ise bir çözüm yok. Hastalığın ilerlememesi için önlem almak gerekiyor. Vücut kendi dokusunu dahi yabancı görebiliyor. Bu yüzden bağışıklık sistemini baskılamaya yönelik önlemler üzerinde duruluyor.

Diğer konuysa sanırım doktorsunuz bir çok teşhis koymuşsunuz ama TR size tedavi etmeniz için gerekli ekipmanı vermemiş gibi konuşuyorsunuz. Fikirleriniz olabilir, ama ne kadar kötüde olsa bir doktordan iyi değildir. Ve bu ülkeden nefret etmek kimsenin haddine değil. Kullandığınız ifadelere dikkat etmelisiniz.
Öncelikle konu sahibine ve size geçmiş olsun
Son cümlenizi çok yanlış. Arkadaşımız şuan psikolojisi kötü bir halde Ve böyle konuşması normal 2. Olarak Bu ülkeden nefret etmek kimsenin haddi değil ne demek? İsteyen nefret de edebilir eleştiridebilir ki kime sorsan bu ülkenin sağlık alanında kötü olduğunu herkes biliyor belki başka ülkede başka şartlar altında Daha sağlıklı gelişmeler olabilirdi arkadaşımızın annesinin durumu. Lütfen hasta yakınlarıyla konuşurken kelimelerinize dikkat ediniz.
Tekrardan Allah acil şifalar versin inşallah @Furkan Karagülle

panizher

80+ Silver
Keşke Anneler ölmese...
Mesaj otomatik birleştirildi:

Allah şifa versin dostum

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,814
İsim
Bilal Tepe
Acı çekiyorum dostlar. Günden güne annemin daha da kötüleşmesinden dolayı acı çekiyorum. Her geçen gün toprağa yaklaşıyor..

Kendisi benim tek destekçim tek varlığım tek umut kaynağım tek örnek aldığım kişi tek sevdiğim kişi.. Sayfalara sığmaz..

Benim kurmuş olduğum hayallerimin gerçekleşmesini istiyor. Tek istediği şey bu. "Ben de yanında olacağım." diyor her zaman.. Gerçekten inanmak istiyorum ama inanamıyorum. İçimden inanıp da kendimi kandırasım gelmiyor.

Hep müstakil, bahçeli, iki katlı ve şehirden biraz uzakta bir yerde yaşamak istemişimdir. Evin altında gizli bir laboratuvarın olmasını ve orada bilim çalışmaları yapmak istemişimdir.
O evde annemle beraber yaşarız diyorum hep kendime. Uzun süre boyunca evlilik düşünmüyorum. Kimseye inanıp da hayatımı bir hiç uğruna boşa harcayamam.

Annemin birçok rahatsızlığı var.
Yaklaşık 7 yıl önce bel fıtığı ameliyatı geçirmişti. Bel kısmından 3-4 disk alanı kurtarılamaz olup alınmıştı. Bu açıklığı da 2 tane platin parçasıyla kapatmışlardı. 3 yıl öncesine kadar sorun yoktu. Şu an vücut o platinleri kabul etmiyor. (Platinleri alırsak da felç kalıp kısa sürede hayatını kaybeder.) Kanını kirletiyor durduk yere. Kirlenen kanı da temizlemek vücudu yoruyor. Yüksek uyku ihtiyacı doğuruyor. İlerleyen zamanlarda sınırsız uykuyu da..
Şu an belinden bir sıvı çıkışı oluyor. Sebebi de tahmin edeceğiniz üzere platinlerden dolayı. Omurilik sıvısı olduğunu sanıyorum. Alanında uzmanlaşmış birkaç doktorla görüşmüştüm. Dediğimi doğrulamıyorlar ancak başka sebebi yok. "Vücut kendisi üretiyor." deyip geçiştiriyorlar adeta. Muhtemelen kendileri de bilmiyorlar. (Bu dediğimi "Beyin ve Sinir Cerrahı" bölümünü okuyan dostlarım anlayacaktır.)

Annemde bu sorunlar mevcut:
İltihaplı romatizma,
Boyun fıtığı,
Boyun düzleşmesi,
Sinir sıkışması,
Kas yırtılması,
Yüksek tansiyon,
Platinli bel fıtığı ameliyatı,
Bel bölgesinden sıvı çıkışı,
Eklem yerlerinde sıvı birikintisi,
Denge kaybı,
Kandaki anormal durumlar.

Henüz 43 yaşında..

"Uzay Yolcuları" isimli filmde kapsül robot vardı. İçerisine organizmayı koyuyordun ve gereken işlemleri yapıp organizmanın tüm sorunlarını gideriyordu. Organizmadan kast ettiğim şey insan bedeni. Keşke günümüzde de böyle gelişmişlik seviyesi olsaydı.
Daha çok küçükken çok sevdiğim birini kaybettim cidden insanın gözünün önünde eriyip gitmedi çok zor Allah acil şifa versin umarım tez vakit iyileşir

PurpleWebb

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
610
İsim
Deniz Duran
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar Oyunları, Bilgisayar Donanımları, Yazılım-Programlama, Kitap Okumak vs.
Çok geçmiş olsun dostum. Bende doğar doğmaz babamı kaybettim. Yani baba nedir, baba sevgisi nedir nasıldır bilmem. Babam vefat ettikten sonra annemde başkasıyla evlenmedi. İyiki de evlenmedi. :)
Annem ile birlikte büyüdük diyebilirim. Hayattaki tek tutunduğum dal o. Grip bile olsa gözlerinin içine bakarım direk.
Anneciğinin bir an evvel sağlığına kavuşması dileğimle. Ellerinden öperim.

Ybeyaz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
77
İsim
Yusuf Beyaz
Acı çekiyorum dostlar. Günden güne annemin daha da kötüleşmesinden dolayı acı çekiyorum. Her geçen gün toprağa yaklaşıyor..

Kendisi benim tek destekçim tek varlığım tek umut kaynağım tek örnek aldığım kişi tek sevdiğim kişi.. Sayfalara sığmaz..

Benim kurmuş olduğum hayallerimin gerçekleşmesini istiyor. Tek istediği şey bu. "Ben de yanında olacağım." diyor her zaman.. Gerçekten inanmak istiyorum ama inanamıyorum. İçimden inanıp da kendimi kandırasım gelmiyor.

Hep müstakil, bahçeli, iki katlı ve şehirden biraz uzakta bir yerde yaşamak istemişimdir. Evin altında gizli bir laboratuvarın olmasını ve orada bilim çalışmaları yapmak istemişimdir.
O evde annemle beraber yaşarız diyorum hep kendime. Uzun süre boyunca evlilik düşünmüyorum. Kimseye inanıp da hayatımı bir hiç uğruna boşa harcayamam.

Annemin birçok rahatsızlığı var.
Yaklaşık 7 yıl önce bel fıtığı ameliyatı geçirmişti. Bel kısmından 3-4 disk alanı kurtarılamaz olup alınmıştı. Bu açıklığı da 2 tane platin parçasıyla kapatmışlardı. 3 yıl öncesine kadar sorun yoktu. Şu an vücut o platinleri kabul etmiyor. (Platinleri alırsak da felç kalıp kısa sürede hayatını kaybeder.) Kanını kirletiyor durduk yere. Kirlenen kanı da temizlemek vücudu yoruyor. Yüksek uyku ihtiyacı doğuruyor. İlerleyen zamanlarda sınırsız uykuyu da..
Şu an belinden bir sıvı çıkışı oluyor. Sebebi de tahmin edeceğiniz üzere platinlerden dolayı. Omurilik sıvısı olduğunu sanıyorum. Alanında uzmanlaşmış birkaç doktorla görüşmüştüm. Dediğimi doğrulamıyorlar ancak başka sebebi yok. "Vücut kendisi üretiyor." deyip geçiştiriyorlar adeta. Muhtemelen kendileri de bilmiyorlar. (Bu dediğimi "Beyin ve Sinir Cerrahı" bölümünü okuyan dostlarım anlayacaktır.)

Annemde bu sorunlar mevcut:
İltihaplı romatizma,
Boyun fıtığı,
Boyun düzleşmesi,
Sinir sıkışması,
Kas yırtılması,
Yüksek tansiyon,
Platinli bel fıtığı ameliyatı,
Bel bölgesinden sıvı çıkışı,
Eklem yerlerinde sıvı birikintisi,
Denge kaybı,
Kandaki anormal durumlar.

Henüz 43 yaşında..

"Uzay Yolcuları" isimli filmde kapsül robot vardı. İçerisine organizmayı koyuyordun ve gereken işlemleri yapıp organizmanın tüm sorunlarını gideriyordu. Organizmadan kast ettiğim şey insan bedeni. Keşke günümüzde de böyle gelişmişlik seviyesi olsaydı.
Can kardeşim. Hepimizin annesi bir gün bu ve buna benzer sorunlarla boğuşacak. Hepimiz bu hayatta bir gün çaresiz kalacağız. Yaşın henüz çok genç bu sorunlar için. Umarım annen çok daha iyi olur. Fakat ne olursa olsun şunu unutma. Hayat başladığı gibi biten bir yolculuk. Kimin ne kadar yürüyeceğini asla bilemeyiz.

MasterOfPuppets

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
603
İsim
Gokhan
Çok geçmiş olsun kardeşim. Yazdıklarını okuyunca çok üzüldüm çok zor bir durum içerisindesin(iz) haklısın ancak moralini yüksek tutmak ve annenle ilgilenirken de bu şekilde olman gerekli.. Biliyorum yapıyorsundur ancak çok daha dirayetli ve kuvvetli ol ol ki senden güç bulsun. Yapılabilecek her şey eminim yapılıyordur ancak benim herhangi bir yardımınım dokunabilecekse çekinmeden ara ulaş elimden geldiğince destek olmaya hazırım.

Allah şifa ve kolaylıklar versin.

em1r oK?

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
940
İsim
emir yapar
Hayat erken yaşta yordu bizi, Allah acil şifalar versin dostum..

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
935,802
Üyeler
147,015
Son üye
ksowkez