Neler Yeni

Açık Lise ile Anadolu Lisesi Arasında Fark Var Mı?

theAhm3t

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,232
İsim
Ahmet Deniz
kredi olayı nasıl oluyor hocam?
180 kredi barajı var 1 dönem 180 barajını geçersen direk mezun oluyorsun(12. sınıf için dedim) 11. sınıfta da yks sınavına giriş yapabiliyorsun

Eyisha

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,124
İsim
Emre Kaplan
hocam zaten mutlaka üniversite okuyacağım. okuduğum okulda dil sınıfı yok seneye açılacak. biz de bölümlere seneye ayrılacağız zaten. eğer ki seneye açılmazsa zaten zoraki olarak açığa geçeceğim.
Okul değiştirme imkanın da var ama çoğu okulda dil bölümü ***** insanlarla dolu dersleri kolay olduğu için o yüzden açığa geçmek çok mantıklı düzgün bir dil kursuna gittin mi ordan da bir yabancı dil edebiyatı yada mütercim tercümanlık seçersin mis. Öğretmenlik seçme , yabancı dil edebiyatı mezunu da öğretmen olabiliyor ve daha fazla seçeneğin oluyor ogretmen olursan tek iş ile kısıtlarsin kendini yapma sakın

şahin doğan

80+ Platinum
üniversite kazanacağım diye sosyal ortamı bırakıp sınava çalışmak bana çok mantıklı gelmiyor burda illaki açık liseyi savunacak adam vardır ama ben eğitimci olacağım yakında tavsiye etmem
Üniversite kazanmak için sosyal ortamı bırakmak mantıklı gelmiyor mu ? Yeni nesil eğitimcilere bak. Daha neler göreceğiz kim bilir.

Emrullah9

80+
Okul değiştirme imkanın da var ama çoğu okulda dil bölümü ***** insanlarla dolu dersleri kolay olduğu için o yüzden açığa geçmek çok mantıklı düzgün bir dil kursuna gittin mi ordan da bir yabancı dil edebiyatı yada mütercim tercümanlık seçersin mis. Öğretmenlik seçme , yabancı dil edebiyatı mezunu da öğretmen olabiliyor ve daha fazla seçeneğin oluyor ogretmen olursan tek iş ile kısıtlarsin kendini yapma sakın
bu önerinizi dikkate alacağım hocam.

Eyisha

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,124
İsim
Emre Kaplan
bu önerinizi dikkate alacağım hocam.
İyi edersin kankam çünkü öğretmen okursan oraya sabitlenirsin ama edebiyat yada mütercim tercümanlık okursan hepsini yapabilirsin iyi okumalar

Top Bottom