Neler Yeni

Açık liseye gitmek için ne yapılmalı

Açık liseye gitmek için ne yapılmalı hangi öğrencileri alıyorlar ne yapmam lazım açık lise okumak için normal lisede dişimi sıkamıycak

bıraktım

80+ Bronze
herkes okuyabiliyor sanırım gidip başvurabiliyorsun ama ordan mezun oldugun zamanki diploman ile normal lise diploması farklı işe girerken filan eksikliğini hissedebilirsin bir de lise ortamını yaşamak çok güzel bir şey bence tabi karar senin

2023'e Kadar Yokum

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,494
İsim
Melih
İlgilendiği Kategoriler
Konu Dışı, Müzik
Biyometrik fotograf ve kimlik gerekli. Halk egitim merkezine gidip basvuruyorsun. Ama kayit icin onlarin verdigi bankaya para yatirmak lazim.

Yumurtalı Tavuk

80+ Bronze
Açık liseye gitmek için ne yapılmalı hangi öğrencileri alıyorlar ne yapmam lazım açık lise okumak için normal lisede dişimi sıkamıycak
şartlarını taşıyan vatandaşlarımız, Açık Öğretim Lisesine Yeni Kayıt yaptırabilirler. Açık Öğretim Lisesi Yeni Kayıt işlemleri tüm Halk Eğitimi ve Mesleki Eğitim Merkezlerince yapılmaktadır. Yeni kayıt için aşağıda sıralanan evrakları tamamlayanlar ilan edilen Yeni Kayıt tarihleri arasında bölgelerinde bulunan en yakın irtibat bürosuna başvurarak kayıtlarını yaptırabilirler. Yeni Kayıt işlemleri için aşağıda sıralanan 3 adımı takip ediniz.
Açık Öğretim Lisesine yeni kayıt yaptıracak öğrenci adayı her yıl belirlenen yeni kayıt katılım bedelini ödemek zorundadır. 2016 yılında bir dönem için Yeni Kayıt katılım bedeli 40 TL.'dir. Bu bedelin;

Link: https://aol.meb.gov.tr/index.php?q=node/165

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
913,052
Üyeler
141,665
Son üye
RullOmnia
Top Bottom