Neler Yeni

AÇIKÖĞRETİM YONETİM BİLİSİM HAKKİNDA BİLGİ

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,628
İsim
Bilal Tepe
Önlisans bilgisayar teknolojisi bölümü mezunu olucam bu sene ve DGS ile açıköğretim Yönetim bilişime geçmek istiyorum. Aklımdaki sorular şu

1. ders saydırma yapabiliyormuyum baktığım kadarı ile birçok dersim aynı isimde.

2.mezun olduğum bölümde bilgisayar işletmeni ve veri hazırlama kpss ataması oluyor YBS baktığımda lisans KPSS de bu bölümlerde atama yazıyor diyor Google da ama bu doğru mu açık öğretim olunca farkı olurmu(olmaz diye biliyorum araştırdım baya emin deilim ama) ?

3. E-KPSS ye gireceğim için lisansda atanmak çok daha kolay puanlar daha düşük ekpss den bilgisayar işletmeni veya veri hazırlama olarak atanabilirmiyim?

Flexy_404

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
73
İsim
Sefa
Önlisans bilgisayar teknolojisi bölümü mezunu olucam bu sene ve DGS ile açıköğretim Yönetim bilişime geçmek istiyorum. Aklımdaki sorular şu

1. ders saydırma yapabiliyormuyum baktığım kadarı ile birçok dersim aynı isimde.

2.mezun olduğum bölümde bilgisayar işletmeni ve veri hazırlama kpss ataması oluyor YBS baktığımda lisans KPSS de bu bölümlerde atama yazıyor diyor Google da ama bu doğru mu açık öğretim olunca farkı olurmu(olmaz diye biliyorum araştırdım baya emin deilim ama) ?

3. E-KPSS ye gireceğim için lisansda atanmak çok daha kolay puanlar daha düşük ekpss den bilgisayar işletmeni veya veri hazırlama olarak atanabilirmiyim?
Benim bildiğim ders ismi değilde dersin kredisi aynı olması lazım aynı isim aynı konular işlense bile kredi tutmazsa alıyorsunuz o dersi

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,628
İsim
Bilal Tepe
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Benim bildiğim ders ismi değilde dersin kredisi aynı olması lazım aynı isim aynı konular işlense bile kredi tutmazsa alıyorsunuz o dersi
Arada 2 akts fark falan oluyor saydiramiyoemuyum?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam burda 5.donemden başlanır diyor da bu doğru mu acaba ?

Ekler

• IMG_20240404_191822.jpg
    IMG_20240404_191822.jpg
    244.8 KB · Hit: 4
Son düzenleme:

Flexy_404

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
73
İsim
Sefa
Arada 2 akts fark falan oluyor saydiramiyoemuyum?

Hocam burda 5.donemden başlanır diyor da bu doğru mu acaba ?
Valla hocam hiç bilmiyorum en iyisi gitmek istediğiniz üniversitenin öğrenci işlerine sormayı deneyin

Valla hocam hiç bilmiyorum en iyisi gitmek istediğiniz üniversitenin öğrenci işlerine sormayı deneyin

Açık öğretim olunca farklı olaylar oluyor olabilir

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,927
Üyeler
141,362
Son üye
aselkom24
Top Bottom