Neler Yeni

Açıkta kalmamak için nasıl tercih yapılmalı?

Zechion

80+ Silver
Hocam peki en düşük sıralamadaki yeri ilk sıraya yazmak mantıklı mı çünkü 2,3m sıralama ile kapatmış kastamonu.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arada 80k sıralama fark var.

Hocam benim güney koreye gitme hayalim var. O yüzden 2 yıl sonra güney koreye dil okuluna gidip ardından orada sıfırdan mühendislik okumayı düşünüyorum.
O zaman niye bölüm düşünüyorsunuz ki ? Direkt tüm parayı dile basıp öğrenin. Güney korede zaten sıfırdan mühendislik okursunuz.

Eğer güney kore olayı olmazsa evet deneyeceğim.
Tamamdır hocam. DGS ile uyuşan bir bölüm seçmeye dikkat edin. DGS tam nasıl işliyor bilmiyorum fakat benzer bölüm falan gerekiyordur belki. DGS baya önemli bir şey 2 senelik okuyanlar için.

thworld

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
AbdulRezzak
O zaman niye bölüm düşünüyorsunuz ki ? Direkt tüm parayı dile basıp öğrenin. Güney korede zaten sıfırdan mühendislik okursunuz.
Hocam ailem burada üniversite okuyup ardından güney koreye gitmemi istiyor o yüzden.

@Margot Robbie hocam sıralamam 2,2M kastamonu geçen yıl 2.3M sıralama ile kapatmış ilk sıraya yazdığım zaman kesin gelir mi?

Tamamdır hocam. DGS ile uyuşan bir bölüm seçmeye dikkat edin. DGS tam nasıl işliyor bilmiyorum fakat benzer bölüm falan gerekiyordur belki. DGS baya önemli bir şey 2 senelik okuyanlar için.
hocam işin kötü yanı ders saydıramayacağım elektronik haberleşme teknolojisinin dgs ile elektrik-elektronik mühendisliğine geçiş var ama ders saydıramayacağım muhtemelen sıfırdan başlarım.

Zechion

80+ Silver
Hocam ailem burada üniversite okuyup ardından güney koreye gitmemi istiyor o yüzden.

@Margot Robbie hocam sıralamam 2,2M kastamonu geçen yıl 2.3M sıralama ile kapatmış ilk sıraya yazdığım zaman kesin gelir mi?

hocam işin kötü yanı ders saydıramayacağım elektronik haberleşme teknolojisinin dgs ile elektrik-elektronik mühendisliğine geçiş var ama ders saydıramayacağım muhtemelen sıfırdan başlarım.
Ders saydırma falan pek bilmiyorum. Yani ne anlama geldiğini bile bilmiyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mehmet celebi
Kural 18: Eski Konuları Yükseltmek

Dostum yerleştin mi ?

Leilike JR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
261
İsim
Ahmet
@Margot Robbie usta elin değmişken yardım et şu garibana EA 400K ile YBS geliyor ama kötü yerler gidiyor sence gitmeli miyim kesinlikle ve kesinlike mezuna bırakmak gibi bir olasılığım yok

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
964,861
Üyeler
152,347
Son üye
ibrahimH7
Top Bottom