Neler Yeni

Yardım Laptopumun Şarji Suya Gi̇rdi̇

ZyRex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Can Aslan
Üniversite derslerimi yetiştirmeye çalıştığım bir dönemdeyim, çantamda laptop ve şarj aleti vardı ve çanta düştü. Suluğum kırıldı ve sadece laptopun şarj kabloları adaptörle beraber suyun içinde kaldı hemen müdahale edip çıkardım sizce ne yapmalıyım acil yardım!!! Laptop sağlam adaptör ve kablo şüpheli. MSI GP66 LEOPARD

Strangersupuk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
265
İsim
Omer Faruk
Adaptörler genelde su geçirmez tasarlanıyor içleri tamamen dolgulu, kuru bir yere koyup bekle.

EmirhanBayramFK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
561
İsim
Emirhan Bayram
İlgilendiği Kategoriler
Yurt İçi Alışverişler-E-Ticaret-Pazaryerleri-Tüketici Hakem Heyetleri-Donanım/Yazılım
Adaptör kuruduktan sonra çalışır bir problem olmaz ama eğer su içine girdiyse uzun vaadede içindeki kart oksit yapacaktır.

ZyRex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Can Aslan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Adaptör kuruduktan sonra çalışır bir problem olmaz ama uzun vaadede içindeki kart oksit yapacaktır.
Hocam çok teşekkür ederim gerçekten kalpten gidecektim çok kritik bir dönemdeyim açıkçası

EmirhanBayramFK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
561
İsim
Emirhan Bayram
İlgilendiği Kategoriler
Yurt İçi Alışverişler-E-Ticaret-Pazaryerleri-Tüketici Hakem Heyetleri-Donanım/Yazılım
Ama dediğim gibi kuruduğundan emin ol. Ama suya daldırılmadığı için arkadaşında dediği gibi içine su girmiş olabileceğini düşünmüyorum.

ZyRex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Can Aslan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ama dediğim gibi kuruduğundan emin ol. Ama suya daldırılmadığı için arkadaşında dediği gibi içine su girmiş olabileceğini düşünmüyorum.
Tamamdır hocam teşekkür ediyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam selam tekrardan, maalesef denedim fakat çalışmıyor, yapmamı önerdiğiniz bir şey var mı?

EmirhanBayramFK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
561
İsim
Emirhan Bayram
İlgilendiği Kategoriler
Tamamdır hocam teşekkür ediyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam selam tekrardan, maalesef denedim fakat çalışmıyor, yapmamı önerdiğiniz bir şey var mı?
Merhaba, çalışmaması garip. İçine çok su gireceğini düşünmüyordum dolayısıyla o kadar az suyunda kısa devre yapacağını düşünmedim. Herhangi bir elektronikciye gidip baktırabilirsiniz. Garanti dışı olacağı için servise gönderirsen ücretli işlem yapacaktır zaten.

Top Bottom