Neler Yeni

Adrese dayalı lise adres öğrenme

Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Uğurcan Ceylan
Merhaba beyler adrese dayalı olarak bizim burda nazilli lisesi var ben atatürk anadolu olarak düşünüyorum adresimi nereye aldırmam gerektiğini nereden bulabilirim

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,119
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Merhaba beyler adrese dayalı olarak bizim burda nazilli lisesi var ben atatürk anadolu olarak düşünüyorum adresimi nereye aldırmam gerektiğini nereden bulabilirim
İlçe çok büyük değilse eğer adres gerekmeyebiliyor tek bir mahalle gibi sayıyorlar bu yüzden evime 4-5 km uzaklıktaki okula çıkmıştı benim

Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Uğurcan Ceylan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İlçe çok büyük değilse eğer adres gerekmeyebiliyor tek bir mahalle gibi sayıyorlar bu yüzden evime 4-5 km uzaklıktaki okula çıkmıştı benim
Bizde değiştirmek gerekiyormuş hocalar öyle dedi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Cevap veren de yok ya

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,119
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Bizde değiştirmek gerekiyormuş hocalar öyle dedi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Cevap veren de yok ya
Valla şuanki prosedürü bende bilmiyorum ben 4 sene önce girdim 2-3 hafta sonra mezun olacağım ondan benim girdiğim dönemde durum oydu kb kanka o yüzden

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,119
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Np sen yine birşeyler yazdın az önceki konuda adam soruma ok işareti bırakmış
Neyse benden bilgi bu kadardı iyi bir lise hayatı yaşaman umuduyla istediğin okula bölüme umarım gidebilirsin ben istediğim okula gitmedim ama çok iyi arkadaşlar tanıdım

Top Bottom