Neler Yeni

ADSA MODEM İLE CAT-6 KABLOSU İLE İNTERNET ALIŞVERİŞİ YAPABİLİRMİYİM

BySamet

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Samet Aydoğdu
internet hızım normalde 50mps fakat ben 1 mpbs alıyorum kablosuz olduğu için catd6 kablosu ile modeme bağlayıp przileden bilgisiyara bağlayabilirmyim.

EFI Shell

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,133
İsim
Semih Boran
internet hızım normalde 50mps fakat ben 1 mpbs alıyorum kablosuz olduğu için catd6 kablosu ile modeme bağlayıp przileden bilgisiyara bağlayabilirmyim.
Modemin marka modeli ne? 1 MBPS almanız sorun Wi-Fi ile. Normalde 50 almanız gerekiyor. Birde kullandığınız cihazın (Wi-Fi ile) modeli nedir?

Dahası  
Reaksiyon skoru
134
İsim
ANIL GÜDÜCÜ
Öncelikle wifi ile 1 mpbs almaman gerekiyor orda ki sorunu anlamak ilk olarak daha önemli

BySamet

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Samet Aydoğdu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Modemin marka modeli ne? 1 MBPS almanız sorun Wi-Fi ile. Normalde 50 almanız gerekiyor. Birde kullandığınız cihazın (Wi-Fi ile) modeli nedir?
Ben kasalı PCM var kablo çekmemek için bı tane wireless wifi aldım o galiba biraz dandik intenetimin bizi nomralde hiç dusmemisti bende bugün deneme yapayım dedim ve kabloyla bağlandığında 50 mpbs verdi bizim konumumuz altyapımız daha doğrusu 1000 mpbs veriyor acaba Cat 6 ile odama çekip pcme taksam calisirmi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Öncelikle wifi ile 1 mpbs almaman gerekiyor orda ki sorunu anlamak ilk olarak daha önemli
Yukarıda yazdım yardımcı olursanız sevinirim

Top Bottom