Neler Yeni

ADSA MODEM İLE CAT-6 KABLOSU İLE İNTERNET ALIŞVERİŞİ YAPABİLİRMİYİM

BySamet

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Samet Aydoğdu
internet hızım normalde 50mps fakat ben 1 mpbs alıyorum kablosuz olduğu için catd6 kablosu ile modeme bağlayıp przileden bilgisiyara bağlayabilirmyim.

EFI Shell

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,180
İsim
Semih Boran
internet hızım normalde 50mps fakat ben 1 mpbs alıyorum kablosuz olduğu için catd6 kablosu ile modeme bağlayıp przileden bilgisiyara bağlayabilirmyim.
Modemin marka modeli ne? 1 MBPS almanız sorun Wi-Fi ile. Normalde 50 almanız gerekiyor. Birde kullandığınız cihazın (Wi-Fi ile) modeli nedir?

Dahası  
Reaksiyon skoru
136
İsim
ANIL GÜDÜCÜ
Öncelikle wifi ile 1 mpbs almaman gerekiyor orda ki sorunu anlamak ilk olarak daha önemli

BySamet

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Samet Aydoğdu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Modemin marka modeli ne? 1 MBPS almanız sorun Wi-Fi ile. Normalde 50 almanız gerekiyor. Birde kullandığınız cihazın (Wi-Fi ile) modeli nedir?
Ben kasalı PCM var kablo çekmemek için bı tane wireless wifi aldım o galiba biraz dandik intenetimin bizi nomralde hiç dusmemisti bende bugün deneme yapayım dedim ve kabloyla bağlandığında 50 mpbs verdi bizim konumumuz altyapımız daha doğrusu 1000 mpbs veriyor acaba Cat 6 ile odama çekip pcme taksam calisirmi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Öncelikle wifi ile 1 mpbs almaman gerekiyor orda ki sorunu anlamak ilk olarak daha önemli
Yukarıda yazdım yardımcı olursanız sevinirim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
921,075
Üyeler
142,851
Son üye
ztrk
Top Bottom