Neler Yeni

Aerocool 500W ses çıkarıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Yigitcannn Erenn
Bende i3 10100F, GTX1660 Ti, 16 GB RAM var. 500W Aerocool PSU aldım, GTA'ya girdiğim zaman aşırı derecede fan sesi geliyor. Güç kaynağından garantiye göndermeli miyim? Yoksa normal bir şey mi bu arada bu ekipmanlar için gayet yeterli mi 500W PSU?

Killander

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
Jn
PSU yeterli anormal bir ses var ise aldığınız yer ile irtibata geçip sorun.

QRuder

80+ Silver
bobin sesidir o ,bence pek sorun teşkil eden bir şey değil ,iade almazlar değişim olur mu, PSU yeni ise olur ,üstünden zaman geçsiyse olmaz uğraşma

QRuder

80+ Silver
ohoo bu fan sesi ben başka bir şey sandım. Evet fan sesi ,anormal olan durum nedir
Mesaj otomatik birleştirildi:

GTA ya girdiğinizde yükseliyor ise fan devri pcb üzerindeki parçaların ısınmasına duyarlı şekilde aynı ekran kartı mantığında ısıya göre ayarlı fan devri mantığı var

PixDraw

80+ Bronze
normal fan desi dönen ve sürten bir şeyin ses çıkarması gayet doğal :D cw sesi sandım bende ama normal fan :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Yigitcannn Erenn
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ohoo bu fan sesi ben başka bir şey sandım. Evet fan sesi ,anormal olan durum nedir

GTA ya girdiğinizde yükseliyor ise fan devri pcb üzerindeki parçaların ısınmasına duyarlı şekilde aynı ekran kartı mantığında ısıya göre ayarlı fan devri mantığı var
Gtaya girince aşorı derecede baş ağrıtıcı ses yapıyor aynı marka 400w kullanıyordum böyle bi sorun yoktu

normal fan desi dönen ve sürten bir şeyin ses çıkarması gayet doğal :D cw sesi sandım bende ama normal fan :D
Şöyle düşünün ama ben bunu yakından çektim oda içinde bayabi ses oluyor

QRuder

80+ Silver
bilemiyorum bir zamanlar 2 günde bir ses çıkaran fanları yağladığım için bana bu ses değil ninni gibi geliyor

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,364
İsim
Hacı
Gönderin garantiye.

Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim