Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Aerocool GRAPHITEV3, PC kasası 350 TL 🔥 🔥 🔥

Sero55

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Şeref soylu
Yok hocam alinmıyor 1788tl oldu

Shaco

80+ Bronze

thepublicman

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,348
İsim
Kadir
Sanal kart ile neden almıyorsun?
telefon numaramı da banlamışlar müşteri hizmetlerinin dediğinie göre bilgisayar kategorisinden sanal kart ile denemedim aslında hiç bir ara deneyebilirim aslında en temizi yeni bir hat ve sanal kartla denemekte sanal kartı girene kadar ürün bitiyor

LVQ10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
667
İsim
Kaan
telefon numaramı da banlamışlar müşteri hizmetlerinin dediğinie göre bilgisayar kategorisinden sanal kart ile denemedim aslında hiç bir ara deneyebilirim aslında en temizi yeni bir hat ve sanal kartla denemekte sanal kartı girene kadar ürün bitiyor
naptın da ban yedin usta çok sipariş verip ödemesini mi beklettin noldu acaba

Sanjay

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
189
İsim
Joga Bonito
amazondan banlandıysan hangi kartla alırsan al kendi adına olduğu sürece otomatik ban atıyor. Sanal kart çözüm değil. Başka hesap başkasının adına kart lazım.

thepublicman

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,348
İsim
Kadir
Bir keresinde yanlışlıka fazla ürün ekledim sipariş verirken oda iptal oldu ondan sonra hiçbir ürün alamadım bilgisayar kategorisinden
amazondan banlandıysan hangi kartla alırsan al kendi adına olduğu sürece otomatik ban atıyor. Sanal kart çözüm değil. Başka hesap başkasının adına kart lazım.
aynen dediğin gibi duruyor.

Sanjay

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
189
İsim
Joga Bonito
şu şekilde bir politika var. biz diyo ürünlerimizi bireysel kişilere satıyoruz. Eğer ürünlerden çok fazla alırsanız bunu satmak için aldığınızı anlıyoruz. Bu sebeple sistem tarfından banlanıyorsunuz. Bir daha açılmamak üzere.

Shaco

80+ Bronze
Sanal kartı oluştur kalsın bilgileri iptal etmedikçe değişmez. Kartla satın al limit hatası verince asıl kartından ona limit tanımla.Telefon numaran ile alakalı bir durum olduğunu sanmıyorum.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
918,262
Üyeler
142,394
Son üye
jhin38
Top Bottom