Neler Yeni

After Effects aşırı kasma?

PsikoBos

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Ahmet faik
Merhabalar sistemim yeterli olmasına rağmen orjinal After Effects 2023 uygulaması aşırı kasıyor herkesde öylemi birtek bendemi böyle.
Sistem özelliklerim:
ryzen5 2600
rx 5500xt 8gb
16 ram
b450 s2h
600 w corsair power

Öyle çok profesyonel bir tasarımcı değilim kendi çapımda videolar editler yapıyorum fakat bilgisayarım sayesinde after effectsden soğudum sadece videoyu atıp oynatmaya çalıştığımda bile bir donmalar kasmalar lan daha dur effect yok bişe yok ha effect atayım diyorum bi geçiş efekti atayım diyorum allah allahhh , geçiş efektinin nasıl gözüktüğünü anca videoyu renderladıktan sonra görebiliyorum :cry: Herneyse bilen kardeşlerim varsa bana çözümünü söyleyebilirmi. not: Sistemim çok da iyi olmasa da bir programı kaldır'amiyacağını düşünmüyorum🧐

Cihangir

80+ Gold
Merhabalar sistemim yeterli olmasına rağmen orjinal After Effects 2023 uygulaması aşırı kasıyor herkesde öylemi birtek bendemi böyle.
Sistem özelliklerim:
ryzen5 2600
rx 5500xt 8gb
16 ram
b450 s2h
600 w corsair power

Öyle çok profesyonel bir tasarımcı değilim kendi çapımda videolar editler yapıyorum fakat bilgisayarım sayesinde after effectsden soğudum sadece videoyu atıp oynatmaya çalıştığımda bile bir donmalar kasmalar lan daha dur effect yok bişe yok ha effect atayım diyorum bi geçiş efekti atayım diyorum allah allahhh , geçiş efektinin nasıl gözüktüğünü anca videoyu renderladıktan sonra görebiliyorum :cry: Herneyse bilen kardeşlerim varsa bana çözümünü söyleyebilirmi. not: Sistemim çok da iyi olmasa da bir programı kaldır'amiyacağını düşünmüyorum🧐
capslock açıksada kasar

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Sistem özelliklerim:
ryzen5 2600
rx 5500xt 8gb
16 ram
b450 s2h
600 w corsair power

Normal gibi gelmedi. O işlemciyle bende denemiştim sorun yoktu, ama bende Nvidia kart vardı AMD karttan olabilir mi bilmiyorum.

ApRâ

80+ Silver
En İyi Cevap
1
AA'da öyle anlık önizlemeyi her PC ile yapamazsın. Ne sistemler kasıyor bir bilsen :)

1692218552132.png

Buradan kaliteyi düşür. Ek olarak basit geçiş efekti ile video yapıyorsan zaten yanlış programdasın. Primere kullanman gerekiyor.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
967,625
Üyeler
152,937
Son üye
Cevahir Gofurov
Top Bottom