Neler Yeni

Yardım Age of History 2 Input Not Support

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
İzzet Burak
Age of History 2 oyununa her girmeye çalıştığımda input not support hatası alıyorum. Gerek uygulama özelliklerinden 640x480 olarak başlatı seçsem de gerek steam başlatma ayarlarından çözünürlü ayarlasam da bir türlü sorunumu çözemedim. Bu hatayı genelde monitör veya ekran kartı bir çözünürlüğü desteklemediğinde alıyorum ama bu oyunda da oyuna girmeden çözünürlüğü değiştirme gibi bir imkan bulamadım. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Quiwick

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
959
İsim
Emre
Age of History 2 oyununa her girmeye çalıştığımda input not support hatası alıyorum. Gerek uygulama özelliklerinden 640x480 olarak başlatı seçsem de gerek steam başlatma ayarlarından çözünürlü ayarlasam da bir türlü sorunumu çözemedim. Bu hatayı genelde monitör veya ekran kartı bir çözünürlüğü desteklemediğinde alıyorum ama bu oyunda da oyuna girmeden çözünürlüğü değiştirme gibi bir imkan bulamadım. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.
Hocam ben bu sorunu ctrl+enter yapıp pencereli moda geçirip oyun ayarlarından düzeltip çözüyorum.

Quiwick

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
959
İsim
Emre
Eklemeyi unutmuşum zaten denemiştim.
ekran kartınız nvidia ise geforce experienceden çözünürlük değiştirmeyi deneyebilirsiniz.
Benimde pek bir bilgim yok.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yada en kötü pc yi tv ye fln bağlayıp oradan değiştirmeyi denersin.

Top Bottom