Neler Yeni

AGT kurye nasıl deneyimleyen oldu mu

Suloepica

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Süleyman Kaya
Herkese merhaba, aranızda Amazon'dan bir şey sipariş edip AGT Kargo ile deneyim yaşayan oldu mu? Ben Papara sipariş etmiştim 2 ayda falan gelmişti. Amazon'dan cumartesi günü telefon sipariş ettim yine aynı şekilde uzun sürer mi gelme süreci tahmini teslim 29 Haziran diyor? AGT Kurye hakkında bilgi verebilir misiniz?

grimlex

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,032
İsim
eren tezer
Herkese merhaba, aranızda Amazon'dan bir şey sipariş edip AGT Kargo ile deneyim yaşayan oldu mu? Ben Papara sipariş etmiştim 2 ayda falan gelmişti. Amazon'dan cumartesi günü telefon sipariş ettim yine aynı şekilde uzun sürer mi gelme süreci tahmini teslim 29 Haziran diyor? AGT Kurye hakkında bilgi verebilir misiniz?
Agt genellikle kart işlerinde yavaş işliyor.Ama amazondan 2 senedir alışveriş yapıyorum agt ile geliyor 2 senede 2-3 kere sorun yaşadım onda da en geç 4 günde gelmişti.Normalde ertesi gün hemen geliyor.

EgoistmanTR01

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,732
İsim
Egemen Toz
Sanırım agt kurye ile en büyük sorun yaşayan benim..
4 Ay papara kartım gelmemişti :D

Suloepica

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Süleyman Kaya
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Agt genellikle kart işlerinde yavaş işliyor.Ama amazondan 2 senedir alışveriş yapıyorum agt ile geliyor 2 senede 2-3 kere sorun yaşadım onda da en geç 4 günde gelmişti.Normalde ertesi gün hemen geliyor.
Çok teşekkürler

okyamuz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Okyanus Öztürk
İyi ama kuryeler biraz garip, kurumsal çalışmıyorlar sanırım. Bana kargo getiren kurye sivil giyinimliydi, sanki pavyondan gelmiş gibi :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

İyi ama kuryeler biraz garip, kurumsal çalışmıyorlar sanırım. Bana kargo getiren kurye sivil giyinimliydi, sanki pavyondan gelmiş gibi :D
Ciddiyim bu arada

grimlex

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,032
İsim
eren tezer
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ciddiyim bu arada
Evet kuryeler sivil ve araç içinde zorunluluk yok.Benim abi ilk başlarda brodway ile getiriyordudf gzdxds.Sonra dobloya geçti ama yine panvelvan değil.

wolvesina

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,350
İsim
Arda Gezer
AGT firmasının olayı gün içinde teslim etmesi direk 5-6 sefer siparişlerimi getirdi firma banka kartımı getirirken 1 ay felan sözde beni bulamamışlardı boşuna 1 ay geç teslim almıştım kartımı onun dışında iyiydi ama

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
35,165
İsim
Mert Can Ergün
Agt kart siparişlerin de yavaş ama amazon da iyi

Top Bottom