Neler Yeni

AGT Kurye ile Amazon Çelişkisi

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,907
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
İnternet Hizmetleri - Yayın Servisleri - Riot Games
UPS çok iyi zaten ama bi olay şu var Papara alanlara çok geç gelmiş hep ama Amazondan alanlara max 2 günde gelmiş ben bir şey anlamadım :D
Bak 7 Ağustosta kartın siparişini verdim. 18'inde kuryeye verildi ve ciddiyim 2 ayda anca teslim aldım.
Ulan duygusuz iki ay boyunca barfiks yapsam spora başlasam daha az yorulurum ciddiyim ya.
Kanser.

T.P.G.

80+ Titanium
Bak 7 Ağustosta kartın siparişini verdim. 18'inde kuryeye verildi ve ciddiyim 2 ayda anca teslim aldım.
Ulan duygusuz iki ay boyunca barfiks yapsam spora başlasam daha az yorulurum ciddiyim ya.
Kanser.
Valla gelmezse üzülürüm. Gelirse sevinirim.

Bi' de firmanın ortası yok gömen gömüyor seven seviyor :D

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,907
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
İnternet Hizmetleri - Yayın Servisleri - Riot Games

Uğur Yıldız

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
480
İsim
Uğur Yıldız
Agt kurye kadar kötü kargo şirketi yok
Yayan sivil vatandaşın getirdiğini bile gördüm saçma sapan işler

Mehmet

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,527
İsim
Mehmet
İlgilendiği Kategoriler
Donanım İnceleme
AGT kurye ile başımdan geçen olayı anlatacağım.
Bundan yaklaşık 3 ay önce Papara kart başvurusunda bulundum. Papara tarafı kartımı hızlı bir şekilde bastı ve ertesi gün AGT Kuryeye verdi. Kartım ilime kadar 3 gün içinde geldi ancak ürünü dağıtıma çıkarmadılar. Şubeye geldikten 1 ay boyunca kargo bekledim. Bu 1 aylık süreç boyunca AGT kuryeyi müşteri hizmetlerini aradım kimse cevap vermedi. Kurye aradım, ulaşılamıyor. Büyük ihtimalle ürünümü kaybetmişler. Sonrasında tekrardan Papara kart müşteri hizmetlerini aradım ve bana yeni bir kart basıp bu sefer daha merkezde bulunan bir adrese göndermelerini istedim. Ancak süreç bu seferde yaklaşık
3-4 hafta sürdü. Yine kimseye ulaşılamıyordu. Telefonuma her gün kargo dağıtıma çıktı diye mesaj geliyor ve yaklaşık 10 dakika sonra evde yoktunuz mesajı geliyor. Sonrasında tekrardan Papara müşteri hizmetlerini aradım ve yeni bir kart basılıp kartı Aras kurye ile göndermelerin istedim. Papara süreci gerçekten çok iyi yönetti. Dedikleri gibi kartımı Aras Kuryeye verdiler ve kartım yaklaşık 4 gün içinde elime ulaştı.
Kısaca AGT KURYE pişmanlıktır.

T.P.G.

80+ Titanium
AGT kurye ile başımdan geçen olayı anlatacağım.
Bundan yaklaşık 3 ay önce Papara kart başvurusunda bulundum. Papara tarafı kartımı hızlı bir şekilde bastı ve ertesi gün AGT Kuryeye verdi. Kartım ilime kadar 3 gün içinde geldi ancak ürünü dağıtıma çıkarmadılar. Şubeye geldikten 1 ay boyunca kargo bekledim. Bu 1 aylık süreç boyunca AGT kuryeyi müşteri hizmetlerini aradım kimse cevap vermedi. Kurye aradım, ulaşılamıyor. Büyük ihtimalle ürünümü kaybetmişler. Sonrasında tekrardan Papara kart müşteri hizmetlerini aradım ve bana yeni bir kart basıp bu sefer daha merkezde bulunan bir adrese göndermelerini istedim. Ancak süreç bu seferde yaklaşık
3-4 hafta sürdü. Yine kimseye ulaşılamıyordu. Telefonuma her gün kargo dağıtıma çıktı diye mesaj geliyor ve yaklaşık 10 dakika sonra evde yoktunuz mesajı geliyor. Sonrasında tekrardan Papara müşteri hizmetlerini aradım ve yeni bir kart basılıp kartı Aras kurye ile göndermelerin istedim. Papara süreci gerçekten çok iyi yönetti. Dedikleri gibi kartımı Aras Kuryeye verdiler ve kartım yaklaşık 4 gün içinde elime ulaştı.
Kısaca AGT KURYE pişmanlıktır.
Bakın görüyor musunuz? Sorun yaşayanlar hep Papara ile yaşamış. Bu kısım biraz enteresan işte.

T.P.G.

80+ Titanium
Keşke UPS hariç kargo firması olmasa.
Kolay Gelsin'i de çok övüyorlar
Mesaj otomatik birleştirildi:

Amazon çok taştaşlı firma ya;
Aradım, hemenn AGT ile iletişime geçelim yazılı olarak mailinize göndereceğiz sonucu dediler.

<3 Amazon

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
981,909
Üyeler
155,332
Son üye
Persoo
Top Bottom