Neler Yeni

Ailem telefonumu benden habersiz karıştıryor özele saygıları yok.

Mert

80+ Silver
Telefonumda yıllardır şifre var, bizden bir şey mi saklıyorsun dediklerinde evet diyorum. İlk günden net tepki koymak gerekiyor.

Masked Sniper

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
549
İsim
Yusuf Arda Çiftçi
Seçim günü eve kitlemelik aile
Allah yardımcın olsun kardeşim.

Eğer ki Müslüman biri Müslüman birine kafir der ise müslümanlıktan çıkar de

TinerciAlper

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,390
İsim
Alper Burak Sarı
Instagram
alperburaks
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561198343077776
Discord
Alperburaks
Telefonumda yıllardır şifre var, bizden bir şey mi saklıyorsun dediklerinde evet diyorum. İlk günden net tepki koymak gerekiyor.
aynı şekilde daha etkili oluyor

Eren Kurtuluş

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
447
İsim
Eren Kurtuluş
Arkadaşlar benim yaş 16,her genç erkek gibi bende bu durumdan muzdaribim öğle araları eve geliyorum telefonu babama bıraktım işleri olduğunu söyledi.Eve geldim beni terörist ilan ettiler telefonda olanlarıda söyleyeyim.Whatssap profilimde Messi vardı ilk bunu yasakladılar ikinci olarak galerimde hiç cinsellikle ilgili tek bir görüntü yok fakat sorun şu Valoranttaki kadın karakterlerin ekran görüntüsünü almışımda çıplaklarmışta (çıplakta değil bu arada 15 foto arasından 2 tane cosplay vardı cosplayleri de çıplak zannediyorlar .d sapık ilan edildim.) Daha sonra yüzüme ilgili kaşlarımı düzenlediğim için gay ilan edildim.Yani şifre koy diyeceksiniz fakat şifre koyunca daha büyük sorun her türlü lafı yiyorum müslüman olup ibadetleri dikkat ettiğim halde gavursun müslüman değilsin dediler tabi ben kafayı yedim sinirden artık duvarlara yumruk atıyorum birine zarar vermemek için kısıtlama olurda kaydettiğim oyun karakterine kadar koyduğum pp ye kadar da tepki almak zoruma gidiyor sizce bu aileme ne yapabilirim herşeyimi kısıtlıyorlar çantam biraz ağır diye yerlere saçtılar tüm kitaplarımı,psikolojimi siz düşünün bunun çözümü nedir veya bunlara nasıl laf anlatabilirim?
anlatmak zorunda değilsin. Saygı karşılıklıdır vermiyorlarsa alamazlar. Hukuken de s..e s..e bakmak zorundalar reşit olana kadar. Ergen aykırılığı diyen veya diyecek arkadaşlar olabilir ama çıkıp "bakamazsın" demen lazım. Laf anlatmana gerek yok bir insan kavramak istemiyorsa kavrayamaz. Ben olsam isyan bayrağını çekerim ki, kendi ailemde çektim de.

Mechanist

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,960
İsim
Sarp Yılmaz
Arkadaşlar benim yaş 16,her genç erkek gibi bende bu durumdan muzdaribim öğle araları eve geliyorum telefonu babama bıraktım işleri olduğunu söyledi.Eve geldim beni terörist ilan ettiler telefonda olanlarıda söyleyeyim.Whatssap profilimde Messi vardı ilk bunu yasakladılar ikinci olarak galerimde hiç cinsellikle ilgili tek bir görüntü yok fakat sorun şu Valoranttaki kadın karakterlerin ekran görüntüsünü almışımda çıplaklarmışta (çıplakta değil bu arada 15 foto arasından 2 tane cosplay vardı cosplayleri de çıplak zannediyorlar .d sapık ilan edildim.) Daha sonra yüzüme ilgili kaşlarımı düzenlediğim için gay ilan edildim.Yani şifre koy diyeceksiniz fakat şifre koyunca daha büyük sorun her türlü lafı yiyorum müslüman olup ibadetleri dikkat ettiğim halde gavursun müslüman değilsin dediler tabi ben kafayı yedim sinirden artık duvarlara yumruk atıyorum birine zarar vermemek için kısıtlama olurda kaydettiğim oyun karakterine kadar koyduğum pp ye kadar da tepki almak zoruma gidiyor sizce bu aileme ne yapabilirim herşeyimi kısıtlıyorlar çantam biraz ağır diye yerlere saçtılar tüm kitaplarımı,psikolojimi siz düşünün bunun çözümü nedir veya bunlara nasıl laf anlatabilirim?
Şimdi kardeşim bende o yaşlardayken annem daha çok olmak üzere telefonumu alıyordu farklı farklı nedenlerden dolayı ama 18-19 yaşına geldiğinde emin ol artık bu konuya dikkat etmezler artık yani normalde böyle oluyor.
fakat şöyle bir şey var hadi cinselliği geçtim de Messi ne alaka arkadaş onları niye yasaklama gibi saçma bir karar alıyorlar yada senin müslümanlığına niye laf ediyorlar garip olan konu bu ikisi bence telefonu bu yaşta almaları değil.

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Oğuzhan Salman
Bende sadece 15 yaşında bir kaç telefona bakıldı içinde kızlarla müstehcen konuşmalara kadar çoğu yadırganan şey mevcuttu ses çıkartmadılar aynı o yaştada din kavramını ailenin bir kaç büyüğününde bulunduğu bir ortamda sorguladım ortaya attığım kamulara kimsenin bilgisi yetmedi kem küm ettiler dayak vs hiç biri olmadı sadece 1 2 laf işittim o kadar bu konular ortaya ilk çıktığında tepkini koyacaksın yoksa üstüne üstüne gelirler o zamandan sonra kimse sıkıştırmadı eve haber verdikten sonra 11 12de geldiğimde oluyordu sigara içtiğimi 17 yaşında onlara söyledim eve bir kaç defa alkollü geldim annem yine sesini çıkartmadı bu iyi bir şey mi kötü bir şey mi sana kalmış ama ezilmemek istiyorsan tepkini direkt belli et

umuttt

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,528
İsim
umt
Discord
umt#4257
telefonuna gizlice bakıyorlarsa sürekli şifre değiştirip onlara söyleyeceksin telefonunu tamamen temizle 1 ay filan sürekli telefonunu onların olduğu yere koy artık onlar da bıkarlar bakmaktan ben böyle atlattım

MrBeast

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,438
İsim
Utku
İlgilendiği Kategoriler
Girişimcilik , e-ticaret , print on demand , shopify , saatler , arabalar , bilgisayar
abartı baskıcı aile aw bide cahil

morocco

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,459
İsim
enes
EVET LAN MÜSLÜMAN DEĞİLİM SİZE NE DİYE ÇIKIŞ YAP Bİ ANDA SUSARLAR

Erda Yıldırım

80+ Gold
Allahlarina sövüp evden kac

seyfo-dayı

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
577
İsim
Kerpeten
Seni cok iyi anliyorum g.o

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
938,977
Üyeler
147,644
Son üye
farukfaruk
Top Bottom