Neler Yeni

Ailem telefonumu benden habersiz karıştıryor özele saygıları yok.

cici

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,727
İsim
9304
İlgilendiği Kategoriler
profil mesajları ve konu dışı
Arkadaşlar benim yaş 16,her genç erkek gibi bende bu durumdan muzdaribim öğle araları eve geliyorum telefonu babama bıraktım işleri olduğunu söyledi.Eve geldim beni terörist ilan ettiler telefonda olanlarıda söyleyeyim.Whatssap profilimde Messi vardı ilk bunu yasakladılar ikinci olarak galerimde hiç cinsellikle ilgili tek bir görüntü yok fakat sorun şu Valoranttaki kadın karakterlerin ekran görüntüsünü almışımda çıplaklarmışta (çıplakta değil bu arada 15 foto arasından 2 tane cosplay vardı cosplayleri de çıplak zannediyorlar .d sapık ilan edildim.) Daha sonra yüzüme ilgili kaşlarımı düzenlediğim için gay ilan edildim.Yani şifre koy diyeceksiniz fakat şifre koyunca daha büyük sorun her türlü lafı yiyorum müslüman olup ibadetleri dikkat ettiğim halde gavursun müslüman değilsin dediler tabi ben kafayı yedim sinirden artık duvarlara yumruk atıyorum birine zarar vermemek için kısıtlama olurda kaydettiğim oyun karakterine kadar koyduğum pp ye kadar da tepki almak zoruma gidiyor sizce bu aileme ne yapabilirim herşeyimi kısıtlıyorlar çantam biraz ağır diye yerlere saçtılar tüm kitaplarımı,psikolojimi siz düşünün bunun çözümü nedir veya bunlara nasıl laf anlatabilirim?
Bir kere sert ciktim. Daha da kurcslamiyorlsr. Bir de acik ol ailene guven ver

Top Bottom