Neler Yeni

Ailemi PC almaya nasıl ikna edebilirim ?

Sheader

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,184
İsim
Mustafa Enes Bulut
Beyler pc almak istiyorum ama hala babama söylemedim söyleyince de onay vereceğini düşünmüyorum söylemeden ona ufak ufak bana PC almasına nasıl ikna edebilirim ?

Toroslu

80+ Bronze
Onay vereceğini düşünüyorsan ikna edilecek bir baba ortada yok.

Ventus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
492
İsim
Müptezel
Kuzenim vardı. Modemi kötüydü. Sürekli internetle alakalı bişi olduğunda su modem olsa böyle olmazdı , bu modem olsa bu sorunu yasamazdik diye babasına laf göndermesi yapardı. Sonunda aldı. Sende PC olsa şunu yapardim böyle olurdu diye iyi taraflarını bulup babanı islemelisin.

Ozzyy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
569
İsim
Ozan Korzay
Beyler pc almak istiyorum ama hala babama söylemedim söyleyince de onay vereceğini düşünmüyorum söylemeden ona ufak ufak bana PC almasına nasıl ikna edebilirim ?
Yalan söyleme açık açık inceden giriş yap :D

Eren Kurtuluş

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
455
İsim
Eren Kurtuluş
Beyler pc almak istiyorum ama hala babama söylemedim söyleyince de onay vereceğini düşünüyorum söylemeden ona ufak ufak bana PC almasına nasıl ikna edebilirim ?
Pcdeki sorunlardan bahset böyle yapıyor böyle ediyor şu sıkıntısı var diğe hatta babana falan göster birkaç gün sürdür bunu sonrasında yeni bilgisayar lazım demeye başla sorunlardan bahsetmeye devam et en sonunda pc bakmaya başla uygun fiyatlı bunlar bunlar var diğe konuş değişmemiz lazım de bu işe yaramazsa babanın pc alacağını düşünmüyorum gerçekten ikna etmelisin babanı bilgisayarının eskidiğine ve kötüleştiğine ben uyguladım 1 aya kadar sistem topluyorum :D

Sheader

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,184
İsim
Mustafa Enes Bulut
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kuzenim vardı. Modemi kötüydü. Sürekli internetle alakalı bişi olduğunda su modem olsa böyle olmazdı , bu modem olsa bu sorunu yasamazdik diye babasına laf göndermesi yapardı. Sonunda aldı. Sende PC olsa şunu yapardim böyle olurdu diye iyi taraflarını bulup babanı islemelisin.
Mantıklı

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Demir Uygur
Babanın önüne şart sunman gerek misal verirsek bu dönem takdir alırsam PC yi al gibi.Alman için çalışman gerek

Top Bottom