Neler Yeni

Ailevi problemler...

GörkemW

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
231
İsim
Görkem çetinkaya
Arkadaşlar merhaba öncelikle ,
Ben üniversite sınavına hazırlanan bir öğrenciyim, ev durumu da karışık. Annem ve babam sürekli tartışıyor ve benim babamlar aram aylar öncesinden açık. Annemde babamdan boşanmak istiyor fakat bunu ona söyleyemiyor ve BENİM SÖYLEMEMİ İSTİYOR. Benimde kafam çok karışık eğer ki ben gidip söylersem ne olur bilmiyorum. Babam sıkıntılı bi tip ayrıca. Eğer annemle ben evden gidersek normal olarak ekonomik olarak büyük bir sıkıntı olacak ve benim çalışmam lazım. Bu şeklilde de üni ye hazılanamiyacağım. Ben de babama benim söyleyemeceğimi senin söylemenin doğru olduğunu söyledim. Bende yardım istediğini tekrar tekrar söyledi. Kafam çok karışık ne ders çalışabiliyorum ne de bir şeye odaklanabiliyorum.

GörkemW

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
231
İsim
Görkem çetinkaya
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bu şekilde stres yapmaktansa söyle gitsin sorunlu bir ilişki yaşayacaklarına anlaşıp çözerler
çözemezlerse boşanırlar kafaları rahat olur sende rahatlarsın
Dostum eğer öyle olursa işte ben üniye hazırlanamam ekonomik sıkıntılardan dolayı

Rulep

80+ Gold
ailecek konuşup çözüm arayacaksınız veya annenle anlaşıp üniyi kazanmayı bekleyeceksiniz iyi bir yeri kazanırsan burs falan geçimini sağlarsın baban ne kadar kazanıyor bilmiyorum da annende nafaka ile geçinmeye çalışır başka bir oluru yok gibi

GörkemW

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
231
İsim
Görkem çetinkaya
ailecek konuşup çözüm arayacaksınız veya annenle anlaşıp üniyi kazanmayı bekleyeceksiniz iyi bir yeri kazanırsan burs falan geçimini sağlarsın baban ne kadar kazanıyor bilmiyorum da annende nafaka ile geçinmeye çalışır başka bir oluru yok gibi
Knk bu zamana kadar konuşarak çözüm bulunamadı. Babam annemi tehdit mi etmiş ne olmuş o yüzden

By_raskolnikow

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
488
İsim
Mehmet Ali
İlgilendiği Kategoriler
Pc
Instagram
By_raskolnikow
Twitter
By_raskolnikow
Discord
By_raskolnikow
Ben üniversite sınavına hazırlanan bir öğrenciyim, ev durumu da karışık. Annem ve babam sürekli tartışıyor ve benim babamlar aram aylar öncesinden açık. Annemde babamdan boşanmak istiyor fakat bunu ona söyleyemiyor ve BENİM SÖYLEMEMİ İSTİYOR. Benimde kafam çok karışık eğer ki ben gidip söylersem ne olur bilmiyorum. Babam sıkıntılı bi tip ayrıca. Eğer annemle ben evden gidersek normal olarak ekonomik olarak büyük bir sıkıntı olacak ve benim çalışmam lazım. Bu şeklilde de üni ye hazılanamiyacağım. Ben de babama benim söyleyemeceğimi senin söylemenin doğru olduğunu söyledim. Bende yardım istediğini tekrar tekrar söyledi. Kafam çok karışık ne ders çalışabiliyorum ne de bir şeye odaklanabiliyorum.
Knk öncelikle simavinda başarılar dilerim Allah sabır versin çok sıkıntılı bir süreç Allah hayırlısı neyse öyle eylesin senin adına çok üzüldüm

GörkemW

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
231
İsim
Görkem çetinkaya
Aile Yakını Varsa Düzgün ona danışabilirsin veya Danışabiliceğin güvendin biri varsa oda olur
Knk babam iftira fln atıyor da babamın ne olduğunu bilindiği için çok takılmasada hoş olmuyor kısaca öyle biride yok

umuttt

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,487
İsim
umt
Discord
umt#4257
mutsuz bir şekilde yaşamak yerine boşanmaları daha mantıklı, nafaka alamaz mısınız?

charungns

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Harun Güneş
Allah yardımcın olsun kardeşim benzer durumlardan bende gectim. O zamanın verdiği çaresizliği hiç unutamıyorum. Abim bu olaylardan dolayı işe girmeyi tercih etmisti bende okumaya devam ettim. Fakat tek olsaydım bende abimin yaptığını yapardım. Seni anlıyorum fakat hayat herkese adil davranmiyor bazen fazla sorumluluk almamız gerekiyor.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
903,842
Üyeler
140,259
Son üye
Sticth
Top Bottom