Neler Yeni

Yardım airnet (uydu interneti) baglatıcam nasıl

Dwayne

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
489
İsim
Dwayne Rolly
adsl hattan internet kullanılmıyor uydudan cekicem bazı oyunlar oynanmayacak ama yapacak bir şey yok kullanan varmı aranızda ve kullanmak için ne gerekli

Xilvo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Mehmet Yağızalp
adsl hattan internet kullanılmıyor uydudan cekicem bazı oyunlar oynanmayacak ama yapacak bir şey yok kullanan varmı aranızda ve kullanmak için ne gerekli
air fiber demek istemişsin sanırım kendim kullanıyorum ve önermiyorum 100 paket yolluyorum 60 paket karşıya ulaşıyor çok fazla paket kaybı oluyor mümkünse alt yapı başvurusunda bulunun veya super box vesayre. cs valo gibi fps oyunları oynamıyosanız sorun yok. lolde falan sıkıntı yapmaz

Dwayne

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
489
İsim
Dwayne Rolly
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
air fiber demek istemişsin sanırım kendim kullanıyorum ve önermiyorum 100 paket yolluyorum 60 paket karşıya ulaşıyor çok fazla paket kaybı oluyor mümkünse alt yapı başvurusunda bulunun veya super box vesayre. cs valo gibi fps oyunları oynamıyosanız sorun yok. lolde falan sıkıntı yapmaz
hayır airnet zaten bende suan kabloyla 190 pcaket lossları 1800 pingleri görüyorum senin internet bile benimkinden kaç kat iyi bu çöpten neye geçsem kardır altyapı falanda yapmazlar buraya kasaba burası öyle şeyler beklemek saçma

Xilvo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Mehmet Yağızalp
hayır ikisi farklı internet saglayıcısı araştır gör
internet sağlayıcısı ile pek alakası yok. kablosuz veri aktarımı olduğundan drop paket kaybı ping artışı gibi sorunlar yaşanıyor. önerim kullanmaman ama başka çare yoksa hiç olmamasından iyidir.

Dwayne

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
489
İsim
Dwayne Rolly
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
internet sağlayıcısı ile pek alakası yok. kablosuz veri aktarımı olduğundan drop paket kaybı ping artışı gibi sorunlar yaşanıyor. önerim kullanmaman ama başka çare yoksa hiç olmamasından iyidir.
ttnet ile sözleşmem bitince bakarım bakalım

Erpol

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
351
İsim
Ertuğrul Bolat
Starlink tr'ye gelirse durumlar değişebilir.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
949,682
Üyeler
149,608
Son üye
cihatgs
Top Bottom