Neler Yeni

Airpods 2. nesil şarj kutusu

Migi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Ali
Airpods 2. nesil şarj kutum bozuldu kulaklık çalışıyor, başka kutu ile şarj ettim ancak kutum bozuk. Replika şarj kutusu alınır mı almaya değer mi yoksa başka kulaklığa mı geçmeliyim.
Replika ürün örneği: Kutu

Emir818.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
259
İsim
Emir
Airpods 2. nesil şarj kutum bozuldu kulaklık çalışıyor, başka kutu ile şarj ettim ancak kutum bozuk. Replika şarj kutusu alınır mı almaya değer mi yoksa başka kulaklığa mı geçmeliyim.
Orjinalden şaşma bence

• Beğen
Reaksiyonlar: Migi

EmreDur

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Emre
Önemli olan kulaklık birebir uyumluluk sağlayacaksa kutu her türlü alınır. Şu dönemde airpods fiyatları uçmuş durumda. Benim de aynı şekilde 2. Nesil var kutu bi saçmalıyor bozulursa ben de öyle yapacağım.

Emir818.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
259
İsim
Emir
Garantiye gönder

XLostR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
268
İsim
Lost Cuk
Önemli olan kulaklık birebir uyumluluk sağlayacaksa kutu her türlü alınır. Şu dönemde airpods fiyatları uçmuş durumda. Benim de aynı şekilde 2. Nesil var kutu bi saçmalıyor bozulursa ben de öyle yapacağım.
arkadaşa %100 katılıyorum.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,211
Üyeler
141,258
Son üye
Resul kurekci
Top Bottom