Neler Yeni

Yardım AirPods Pro 2 Hakkında yardım

Durance

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Ahmet Emir Ersöz
selamünaleyküm bugün itibari ile AirPods Pro 2 almış bulunuyorum. Telefonum iPhone 6s. iOS 15.8.3 en son sürümünü kullanıyorum. Kulaklığı ilk açtığımda eşleştirdiğimde alttan pop up şeklinde hareketli eşleşme görseli gelmedi. Bunun yerine yazılım güncelleme uyarısı geldi. Limitli özellikle kullan tuşuna basıp devam ettim. Şuan kulaklığın ve kutusunun şarjını göremiyorum. Ayrıca airpodslar için ayarlarda ayrıca sekme açılan yer bende açılmadı.Sadece Bluetooth üstünden ayarlama yapabiliyorum. Ayrıca seri nosunu yazdığımda icloud eşleştirme istiyor. Göstermiyor.Ayrıca bul uygulamasında da gözükmüyor ne yapmam lazım ?Garanti süresi 18mayıs 2026 da bitiyor. Kulaklığı vatan bilgisayar satın aldım.Kulaklık orijinal. Bunlar halletmem için ne yapmam lazım ? Acil tavsiye lazım.

Durance

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Ahmet Emir Ersöz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
:D kardeşim tarihi eser kullanıyorsun kulaklık alacağına ilk telefon mu değiştirseydin :D
Kanka telefon almaya o kadar bütçe yoktu. Bende airpodstan başlayayım dedim Xd Bi yerden başlamak lazım.

Farex

80+ Silver
Kanka telefon almaya o kadar bütçe yoktu. Bende airpodstan başlayayım dedim Xd Bi yerden başlamak lazım.
Kardeşim benim ben şimdi arıyorum polisi tarihi eser kaçakçılığından kaç yıl yersin bilmiyorum o sırada telefon parası birikir zaten :D Lan olm ben bile 2 telefon almadan kualklık almadım ilk 12 pro sonra 14 pro max sonra airpods pro 2 aldım senin neyine de 6s ile kulaklık kullanacan onun zaten desteği keseli kaç sene oldu.

Durance

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Ahmet Emir Ersöz
Kanka yılbaşına ne kaldı şurda geldimi herşeye zam geliyor. iPhone’lar pahalı malum. Konuya gelelim şimdi ben telefonu mesela iPhone se yapsam İPhone 11 12 yapsam bahsettiğim sıkıntılar düzelir mi ? Ayrıntılarıyla yazabilir misin?

Durance

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Ahmet Emir Ersöz
Kardeşim benim ben şimdi arıyorum polisi tarihi eser kaçakçılığından kaç yıl yersin bilmiyorum o sırada telefon parası birikir zaten :D Lan olm ben bile 2 telefon almadan kualklık almadım ilk 12 pro sonra 14 pro max sonra airpods pro 2 aldım senin neyine de 6s ile kulaklık kullanacan onun zaten desteği keseli kaç sene oldu.
😂 Telefon mu değiştirmem işi çözer mi ?ama yputube da 6s kullanan bi adamda popuplar falan çıkıyordu.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
963,464
Üyeler
152,060
Son üye
Yusuf Ls
Top Bottom