Neler Yeni

Yardım Airpods Pro 2.Nesil İPhone 6s Uyumluluk

Durance

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Ahmet Emir Ersöz
Selamünaleyküm. Airpods pro2.nesil satın alma düşüncem var. Ancak telefonum 6s. Bayağı bir araştırma yaptırmaya kulaklığı tam kullanabilirsin diyende çıktı limitli veya kısıtlı kullanırsın çıktı. Yani 6s ile uyumlu hatta şuan en güzel sürüm olan 15.8.2 yi kullanıyorum. Kısıtlı kullanacaksam hangi özelliklerini kullanamayacağım bilgi verirseniz sevinirim.

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,326
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
Selamünaleyküm. Airpods pro2.nesil satın alma düşüncem var. Ancak telefonum 6s. Bayağı bir araştırma yaptırmaya kulaklığı tam kullanabilirsin diyende çıktı limitli veya kısıtlı kullanırsın çıktı. Yani 6s ile uyumlu hatta şuan en güzel sürüm olan 15.8.2 yi kullanıyorum. Kısıtlı kullanacaksam hangi özelliklerini kullanamayacağım bilgi verirseniz sevinirim.
Kısıtlı kullanmalık bir durum yok, belki mobil uygulamada pek detay içermez sürüm güncel olmadığı için ama nihayetinde ses kalitesinde bir değişim olmaz.

Mechanist

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,215
İsim
Sarp Yılmaz
Zaten güncel telefonlarda da öyle aman aman bir ayarı yok gürültü engelleyici ayarı işte sağ kulaklık napsın sol napsın ayarı falan oluyor ve bunların olmayacağını düşünmüyorum çünkü genelde Apple cihazlarını senkronize tutuyor eski sürümde olsa.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
992,779
Üyeler
156,980
Son üye
alkink
Top Bottom