Neler Yeni

Ajazz AK33 iyi midir? (ekran klavyesine kullanıyorum yardım edin....)

pbkalfa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
Poyraz Büyükkalfa
Bütçe
450
Pc'mi almadan önce ps4 için aldığım 80 tl lik rampage membrane klavyemin l,h,n,e tuşları cortladı. Redragon kumara red switch aldım yay sesi nedeniyle iade ettim. Almadan önce Ajazz AK33 düşünüyordum türkçe olduğu için redragonu aldım pişman oldum. Şimdi Ajazz AK33 Black switch modelini almayı düşünüyorum. Önerir misiniz yay sesi,basmama vb. sorunu var mıdır? (yazıyı full ekran klavyesinden yazdım yardım edin....)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Rampage atom da olabilir fakat kahverengi switch için internette 1 tane ses testi var, bu klavyeye sahip olanlar sesini kaydedebilir mi?

Batuw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,085
İsim
Batuhan
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları
Pc'mi almadan önce ps4 için aldığım 80 TL lik rampage membrane klavyemin l,h,n,e tuşları cortladı. Redragon kumara red switch aldım yay sesi nedeniyle iade ettim. Almadan önce Ajazz AK33 düşünüyordum türkçe olduğu için redragonu aldım pişman oldum. Şimdi Ajazz AK33 Black switch modelini almayı düşünüyorum. Önerir misiniz yay sesi,basmama vb. sorunu var mıdır? (yazıyı full ekran klavyesinden yazdım yardım edin....)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Rampage atom da olabilir fakat kahverengi switch için internette 1 tane ses testi var, bu klavyeye sahip olanlar sesini kaydedebilir mi?
Ak 33 iyidir hocam ama 100 tlik bir klavyede iş görür

pbkalfa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
Poyraz Büyükkalfa
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
olay iş görmesi değil sıkıldım membrane kullanmaktan çok ses çıkarmayacak küçük bir mekanik klavye istiyorum

Kaneki Ken

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,458
İsim
Fatih Ege Yıldırım
İlgilendiği Kategoriler
Anime , Bilgisayar , Kodlama
Az ses çıkmasını istiyorsan red switch bakmak lazım dediğin klavye alınabilir

pbkalfa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
Poyraz Büyükkalfa
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
tamam teşekkürler

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,977
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Twitter
FurkanKrgle
Facebook
furkan.karagulle.7399
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Ekran klavyesiyle ödev yaptığımı hatırlıyorum. Hey gidi günler..

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
983,157
Üyeler
155,527
Son üye
hoojdonk1905
Top Bottom