Neler Yeni

Öneri AJAZZ AK680 Alınır mı?

MysLL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Hüseyin Demirci
Bütçe
1000
Merhabalar, Logitech G105 kullanıyordum ve birkaç tuşunda tırnakları kırıldı. Hem biraz "custom klavye" tarzı hoşuma gittiği için hem de kurcalamak istediğim için fazla açılmadan hangi klavyeye bakabilirim derken bu klavye karşıma çıktı. Bu klavye hakkında birkaç sorum var:
- Bu klavye nasıldır?
- Aldıktan sonra keycapsleri değiştirmek istersem nelere dikkat etmeliyim?
- Ayrıca satıcı ortalamanın altında satıyor gibi geldi ama yorumları iyi olduğundan bir taraftan güvenirken bir taraftan güvenemiyorum; yorumunuz nedir?

Bütçem 1000 TL civarında, biraz yukarısı veya biraz aşağısı da olabilir.

M.A.Y. ama zenci

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,989
İsim
İsim İSİMOĞLU
A-LI-NIR sabaha kadar öneririm sesi on numara inanılmaz f/p klavye. Bu arada 40 gün gelmesini beklemek istemeden amazondan 899 TL ye alabilirsin.

entagerim

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
enes guzel
Merhabalar, Logitech G105 kullanıyordum ve birkaç tuşunda tırnakları kırıldı. Hem biraz "custom klavye" tarzı hoşuma gittiği için hem de kurcalamak istediğim için fazla açılmadan hangi klavyeye bakabilirim derken bu klavye karşıma çıktı. Bu klavye hakkında birkaç sorum var:
- Bu klavye nasıldır?
- Aldıktan sonra keycapsleri değiştirmek istersem nelere dikkat etmeliyim?
- Ayrıca satıcı ortalamanın altında satıyor gibi geldi ama yorumları iyi olduğundan bir taraftan güvenirken bir taraftan güvenemiyorum; yorumunuz nedir?

Bütçem 1000 TL civarında, biraz yukarısı veya biraz aşağısı da olabilir.
ajazz switchleri kaliteli bir markadır. alabilirsin.

MysLL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Hüseyin Demirci
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
A-LI-NIR sabaha kadar öneririm sesi on numara inanılmaz f/p klavye. Bu arada 40 gün gelmesini beklemek istemeden amazondan 899 TL ye alabilirsin.
Teşekkür ederim, biraz yay sesi takıntım var; birkaç defa klavye alıp iade edip daha sonrasında hevesi kaçmış biri olarak kullanıyorsanız yay sesi geliyor mu?

MysLL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Hüseyin Demirci
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,344
İsim
Kerem Çavuş
Alınır bu bütçede en iyisi , bütçe artarsa da ak820 pro öneririm
7 iş gününde geliyor

M.A.Y. ama zenci

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,989
İsim
İsim İSİMOĞLU
Teşekkür ederim, biraz yay sesi takıntım var; birkaç defa klavye alıp iade edip daha sonrasında hevesi kaçmış biri olarak kullanıyorsanız yay sesi geliyor mu?
Yakında inşallah kullanacagim. Custom başlamak için on numara klavye. Alınır şahsen.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Alınır bu bütçede en iyisi , bütçe artarsa da ak820 pro öneririm

7 iş gününde geliyor
Oha iyimis

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
915,389
Üyeler
141,969
Son üye