Neler Yeni

Akıllı saat tavsiyesi

Dahası  
Reaksiyon skoru
88
İsim
Bünyamin Yiğit
Maksimum 3k ya kadar yuvarlak ekranlı konuşma özelliği olan amoled ekran akıllı saat önerir misiniz

Yunus

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,435
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Kripto Paralar, İşlemci overclock(az), Monitör
2. El galaxy watch 4 5 bak

Yunus

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,435
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Kripto Paralar, İşlemci overclock(az), Monitör
Biraz daha büyük ekranli olması daha iyi olur kare ekranlı kaliteli de olabilir honor magic 2 hala alınabilir mi mesela
Hocam bende galaxy watch 4 var 44mm versiyonu ekranı bence yeterli honor hakkında bilgim yok

erturk.gg

80+ Bronze
Her ikisini de deneyimleyen biri olarak bana kalırsa Huawei al çünkü gerçekten şarj demek konfor demek. Samsung ile maksimum 2 günde bir hatta belki de her gün şarj muhabbeti ilk başlarda zevk gibi gelse de sonrasında işkence. Huawei saatlerin hem tasarımları iyi hemde 1 hafta rahat gidiyor.

furkangorur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
678
İsim
Furkan Görür
s1 activate kullanıyorum 2.7k şuan fiyatı çok iyi.

Dahası  
Reaksiyon skoru
88
İsim
Bünyamin Yiğit
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Her ikisini de deneyimleyen biri olarak bana kalırsa Huawei al çünkü gerçekten şarj demek konfor demek. Samsung ile maksimum 2 günde bir hatta belki de her gün şarj muhabbeti ilk başlarda zevk gibi gelse de sonrasında işkence. Huawei saatlerin hem tasarımları iyi hemde 1 hafta rahat gidiyor.
Huawei GT 3 aldım gayet güzel ve şık duruyor hoşuma gitti şarj ne kadar gidecek bilmiyorum bakalım yorumun için teşekkürler
Mesaj otomatik birleştirildi:

s1 activate kullanıyorum 2.7k şuan fiyatı çok iyi.
İkinci tercihim s1 activate idi Huawei GT 3 aldım vatandan hoşuma gitti yorumun için teşekkürler

Top Bottom