Neler Yeni

Akım Korumalı priz Hakkında

Edward Norton

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
631
İsim
Halis Özer
Herkese Merhaba

Öncelikle bilgisayarım için akım korumalı priz almak istiyorum 150 TL civarı bütçem var iki sorum var

genel olarak tunçmatik markasını görüyorum tunçmatik markası güvenilir bir marka mıdır

ikinci olarak tekli olan akım korumalı prizi duvar prizine takıp akım korumalı prize normal 3lü priz taksam bir sıkıntı olur mu

iyi forumlar

Kürşat Kütükçü

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,155
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Evde topraklama var mı

BabaVoss7

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,185
İsim
Ali yılmaz
düşük bütçede genel olarak hiçbiri güvenli değil bence. çok aldım baktım içine bi tane direnç koyuyorlar akım korumalı diye. ne kadar işe yarar tartışılır. bence adam akıllı düz priz al işin bitince çıkar fişi daha mantıklı.

Kürşat Kütükçü

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,155
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Öncelikle akım korumalı priz yerine evin ana sigorta kutusuna gerim koruma rolesi koymak çok daha iyi olacaktır akim korumalı prize gelecek olursak priz direk olarak takılmalı dediğin gibi de olur önce duvara prizi takacaksin sonra uzatmayı öyle de olur ama gerçekten korumasını istiyorsan gerilim koruma rolesini tavsiye ederim

Top Bottom