Neler Yeni

Akım Korumalı Prizi Uzatmak

Aykut D.

80+ Gold
Yavrum hangi hastanedesin gelmeyelim oraya, yazdığın tek doğru bir şey yok devre üzerinde transistörü göster desem kitlenir kalırsın, nasıl çalıştığını sormam bile, gerilim mi akım mı tetikler desem içine kaçar...eline kartı almış oturup sadece kart yollarını izleyelim yanık bi yer var mı, yollarda kopma var mı diye bakan gzekalı herif bana ders vermeye çalışıyor.. cahilsen cahilliğini bil otur, kabul et.. son mesajın olucak elbet çünkü daha fazla saçmalaymazsın..yukarıdan aşağı birine okutsan bu gzekalı kim der..yüzün kızarmaz gerçi..youtube da izlediğin ekonomi iyi diyen beleş iphone alıyoruz diyen tiplemelerle aynı zeka seviyesine sahipsin, cahil ama bunun farkında değil..

Bak bilmiyorsundur eyvallah derim, ama hem bilmiyor hem diretiyorsun sen düpedüz gzekalısındır.. yazdıklarının hepsini çürüttüm yazdıklarımın 1 tanesine yoruma getiremezsin çünkü kapasiten bilgin ve zekan yetmez.

Elektrikte bildiği bişey yok hala oturmuş işini doğru yapardın diyor, sen buna karar verecek yetkinliğe nasıl sahip olabildin ki zekan yok ki yorum yapabilesin.. Yazık ki sen milletten para kazanıyorsan çok yazık..

godanan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
155
İsim
Burak

Dediğim gibi zekanı ortaya koymaya devam :D

Ekler

• IMG_4395.jpeg
    IMG_4395.jpeg
    230.9 KB · Hit: 18

Aykut D.

80+ Gold

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,620
İsim
göksel yurtcan
Mosfet diyoruz ismi transistör, bende diyorum ki yanarsa nasıl yanar birisi artık saçma cevap vermeden bildiği bir konu da yazsın, transistör gerilim tetiklemeli çalışan komponenttir, 3 bacak vardır emitter base ve kolektör te
Yavrum hangi hastanedesin gelmeyelim oraya, yazdığın tek doğru bir şey yok devre üzerinde transistörü göster desem kitlenir kalırsın, nasıl çalıştığını sormam bile, gerilim mi akım mı tetikler desem içine kaçar...eline kartı almış oturup sadece kart yollarını izleyelim yanık bi yer var mı, yollarda kopma var mı diye bakan gzekalı herif bana ders vermeye çalışıyor.. cahilsen cahilliğini bil otur, kabul et.. son mesajın olucak elbet çünkü daha fazla saçmalaymazsın..yukarıdan aşağı birine okutsan bu gzekalı kim der..yüzün kızarmaz gerçi..youtube da izlediğin ekonomi iyi diyen beleş iphone alıyoruz diyen tiplemelerle aynı zeka seviyesine sahipsin, cahil ama bunun farkında değil..

Bak bilmiyorsundur eyvallah derim, ama hem bilmiyor hem diretiyorsun sen düpedüz gzekalısındır.. yazdıklarının hepsini çürüttüm yazdıklarımın 1 tanesine yoruma getiremezsin çünkü kapasiten bilgin ve zekan yetmez.

Elektrikte bildiği bişey yok hala oturmuş işini doğru yapardın diyor, sen buna karar verecek yetkinliğe nasıl sahip olabildin ki zekan yok ki yorum yapabilesin.. Yazık ki sen milletten para kazanıyorsan çok yazık.. herşeyin kontrolünü sağlar ve o partlarsa illaki kendisi ile beraber başka şeylerede zarar verir
ctrl-c ctrl-v yi öğrenmişsin mosfet dediğin transistör olduğunu biliyorum transistör akım voltaj vs. ve o patlacak seviyeye gelmişe illaki birşeylere daha kendisiyle berarber zarar verir/kısa devre yapar

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,669
Üyeler
140,681
Son üye
TuğçeCoban
Top Bottom