Neler Yeni

akım korumalı prize uzatma kablosu takmak

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Ahmet K!
Hhaha herkes aynı dertten muzdarip. Benim akım korumalı priz de 3lü uzatmaya bağlı. 5-6 aydır herhangi bir sorun oluşmadı. İnşallah da oluşmaz. Ama ben yine de korkumdan şiddetli yağmurlarda pc kapatıp fişleri çekiyorum :)

alovra

80+ Bronze
Hhaha herkes aynı dertten muzdarip. Benim akım korumalı priz de 3lü uzatmaya bağlı. 5-6 aydır herhangi bir sorun oluşmadı. İnşallah da oluşmaz. Ama ben yine de korkumdan şiddetli yağmurlarda pc kapatıp fişleri çekiyorum :)
asıl sıkıntısı şu olduğu zaman geri dönüşü yok benim güç kaynağım deepcool pek güvenemediğim için kullandım iyi marka olsa akım korumalı prize gerek kalmıyacak

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Ahmet K!
Hocam valla ben gta4 yeni çıktığında en full de oynatacak bir sistemi tee o zaman yakmistim. Ondan sonra akillandim. Hatta biraz bütçe bulayım harici güç kaynağı alacağım

kasadam87

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
91
İsim
burak demir
Senin durumun bendede mevcut. Akim korumali 3 lü prizin üstüne normal 3 lü takıp masayi eski halinden biraz daha uzağa tasiyip odayi düzenlemeyi düşünüyorum. Açıkçası bende sorun olacağından dolayı bu ise girismedim. Çünkü elektirikten anlamadığım ve prizin toprakli olup olmadığını bilmediğim için risk almadım. Piyasada satilan akım korumalı diye geçen prizler ne kadar akımdan,yüksek voltajdan koruyor. Simsek aninda nasil bir islev görüyor, buna elektirikci bir arkadaş açıklık getirebilir mi ?

Top Bottom