Neler Yeni

Akım korumalı priz önerisi

goshawk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
958
İsim
Çağrı Ö

Formander

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
202
İsim
Formander

goshawk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
958
İsim
Çağrı Ö
hocam ups var onu alınca hiçbirşeye gerek kalmıyormu akım korumalı prize ne bağlı?
ups akım korumalı prize bağlı. aslında ups alınca gerek kalmıyor ama işte o da benim ekstram olsun.

oguz13

80+ Bronze
Bence ups daha güvenilir. Ama ben şu anda tunçmatik kullanıyorum ve öneririm.
Bir keresinde kısa devre sorunundan ve yıldırımdan korumuştu. Ama koruduktan
sonra cihaz maalesefki daha çalışmıyor.

Formander

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
202
İsim
Formander
ups akım korumalı prize bağlı. aslında ups alınca gerek kalmıyor ama işte o da benim ekstram olsun.
anladım hocam birde almadan önce yada aldıktan sonra oyun akıcılığına etki ediyormu bazı evlerde topraklama olmayınca akım korumalı priz alın diyolarda akıcılığa etki eder diyolar odğrumu sizce
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bence ups daha güvenilir. Ama ben şu anda tunçmatik kullanıyorum ve öneririm.
Bir keresinde kısa devre sorunundan ve yıldırımdan korumuştu. Ama koruduktan
sonra cihaz maalesefki daha çalışmıyor.
hocam bu yıldırımlar cihaza nasıl zarar veriyor ilk defa duydum eve yıldırımmı düşüyor

goshawk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
958
İsim
Çağrı Ö
anladım hocam birde almadan önce yada aldıktan sonra oyun akıcılığına etki ediyormu bazı evlerde topraklama olmayınca akım korumalı priz alın diyolarda akıcılığa etki eder diyolar odğrumu sizce
ben kasayı topladığımdan beri ups ile kullanıyorum. eğer yeterli güç verebilen bir ups alırsanız performansta değişiklik yaşamanız mantık dışı olur. ama hiç ups kullanmadan performans testi denemedim. o yüzden doğru cevap veremedim. (evde topraklama da var ama bazen akım dalgalanması oluyor)

salihuysal

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
178
İsim
Salih Uysal
ups pahalı dostum önce tabii ki akım koruma prizi al ilerde ups almanı öneririm bölgende çok elektrik kesintisi oluyorsa 2 3 dk ya geri gelse bile online oyunlarda felan sinir bozucu durum
bende 3lü akım koruma prizi var ama değiştiricem priz olarak değilde şunu alıcam birkaç yerde felan çok övüldü sistemimede bişey olsun istemiyorum
buna normal 3lü taksak oluyor mu?

Formander

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
202
İsim
Formander
ben kasayı topladığımdan beri ups ile kullanıyorum. eğer yeterli güç verebilen bir ups alırsanız performansta değişiklik yaşamanız mantık dışı olur. ama hiç ups kullanmadan performans testi denemedim. o yüzden doğru cevap veremedim. (evde topraklama da var ama bazen akım dalgalanması oluyor)
hocam akım korulmalı priz önlemiyormu dalgalanmayı birde nereden anlaşılıyor dalgalanma hiç şahit olmadımda

goshawk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
958
İsim
Çağrı Ö
hocam akım korulmalı priz önlemiyormu dalgalanmayı birde nereden anlaşılıyor dalgalanma hiç şahit olmadımda
priz dalgalanmalarda koruma sağlar ancak elektrik kesintisinde koruma sağlamaz diye biliyorum. ben korumalı priz kullanmadığım zamanda dalgalanma olduğunda upsnin devreye girip ses vermesinden anlıyordum. ups olmadığında anlayamazsınız dalgalanmayı. güç kaynağınız kendi içinde sıkıntıyı halletmiştir.

LenKys

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,593
İsim
Osman Trifilli
Instagram
trifilli_osman

FexLer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Salih Buğra
Merak ettiğim bir konu var akım korumalı priz var yeni sistem aldım takacağım prizi test ettim UFO ve saç kurutucu taksam hemen kapanıyor mesela yüksek olursa ama bilgisayar takılı iken aniden kapatırsa zarar verir mi sistem e gerçi yüksek elektrik den daha çok zarar vermez ama sormak istedim

goshawk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
958
İsim
Çağrı Ö
Merak ettiğim bir konu var akım korumalı priz var yeni sistem aldım takacağım prizi test ettim UFO ve saç kurutucu taksam hemen kapanıyor mesela yüksek olursa ama bilgisayar takılı iken aniden kapatırsa zarar verir mi sistem e gerçi yüksek elektrik den daha çok zarar vermez ama sormak istedim
kapanmasının sebebi denemek için taktığınız ürünlerin yüksek dirençli olmasıdır diye düşünüyorum.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
966,080
Üyeler
152,604
Son üye
abdakapo8
Top Bottom