Neler Yeni

Akım korumalı priz yardım

dgkn9898

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Doğukan Algül

spray6565

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
76
İsim
Spray6565
Bendede akım korumalı priz vardı ama bazen bilgisayarda oynarken aniden kapatıyordu bilgisayarı başka nedendende olabilir ama prizi çıkartınca düzeldi yani aliyosan en iyisini al bazen kısa devre falan yapıp kapatabiliyorlar bilgisayari

ahmetmelihalemdar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
907
İsim
Ahmet Melih Alemdar
Merhaba pc topladım montajını yapacağım birkaç saate akım korumalı priz almayı düşünüyordum bende şu model var şu an :
Yarın daha iyi bir şey almak istiyorum PSU modelim: Raijintek Cratos ATX 3.0 1000W 80+ GOLD PCIe 5.0 Full Moduler ATX Güç Kaynağı (RJ-0R30B00005)
Bendeki prizle sorun cıkmaz değil mi şu an 177 joule falan diyor yeterli midir şimdilik?
Ben hem Philips hem de Schneider kullanıyorum. Akım korumalı priz almaktansa, en mantıklısı UPS almak.
Elektrikler çok kesiliyorsa paraya kıyıp UPS almak en güzeli aslında.

Enes34Nacir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,716
İsim
Enes Nacir
İlgilendiği Kategoriler
Toplama kasa
Kendi bilgisayarımda da topraklı düz priz kullanıyorum çok kez elektrikli gitti sıkıntı olmadı.Topraklamalı olması önemli.
Bende de öyle hocam topraklı priz alacağıma PSU yu upgarade ettim Corsair 750w 80+ platinum model bir PSU aldım rahatım.d

Keyfen

80+ Bronze
buyur dostum çalıştığım firmanın internet sitesi bir sorun yaşarsan direk bana ulaşabilirsin, schneider marka kullanabilirsin gönül rahatlığı ile normalde yurt dışında 45.000 dolara kadar ürün takılıyken cihaz zarar görürse karşılıyor ama türkiyede onu kaldırdılar 2 yıl önce türkiye altyapısı karşılamıyor diye ama 908 Joule koruma desteği mevcut rahatlıkla al kullan, bosch arçelik gibi firmalarda buzdolabı çamaşır makinesi gibi ürünler getirdiğinde ürünün zarar göremsi durumunda bu cihazdan takılmazsa garanti dışı kalır diyerekten insanlara fiyat kitlediler 600-700 tl gibi sağdan soldan duydum.

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,097
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
Tavsiyem Tunçmatik.

dgkn9898

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Doğukan Algül
buyur dostum çalıştığım firmanın internet sitesi bir sorun yaşarsan direk bana ulaşabilirsin, schneider marka kullanabilirsin gönül rahatlığı ile normalde yurt dışında 45.000 dolara kadar ürün takılıyken cihaz zarar görürse karşılıyor ama türkiyede onu kaldırdılar 2 yıl önce türkiye altyapısı karşılamıyor diye ama 908 Joule koruma desteği mevcut rahatlıkla al kullan, bosch arçelik gibi firmalarda buzdolabı çamaşır makinesi gibi ürünler getirdiğinde ürünün zarar göremsi durumunda bu cihazdan takılmazsa garanti dışı kalır diyerekten insanlara fiyat kitlediler 600-700 tl gibi sağdan soldan duydum.
5 li - 6lı priz lazım bana kankam bir de şu an kullandığımda bir sorun olmaz dimi bugünlük?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben hem Philips hem de Schneider kullanıyorum. Akım korumalı priz almaktansa, en mantıklısı UPS almak.
Elektrikler çok kesiliyorsa paraya kıyıp UPS almak en güzeli aslında.
UPS pahalı kaçıyor bi tık

Kendi bilgisayarımda da topraklı düz priz kullanıyorum çok kez elektrikli gitti sıkıntı olmadı.Topraklamalı olması önemli.
akım korumalılarda topraklama muhabbeti yok mu

Keyfen

80+ Bronze
5 li - 6lı priz lazım bana kankam bir de şu an kullandığımda bir sorun olmaz dimi bugünlük?

UPS pahalı kaçıyor bi tık

akım korumalılarda topraklama muhabbeti yok mu
valla dostum sendeki markayı hiç bilmiyorum ama piyasa malına benziyor ucuz çin malı
5 lisini önerebilirim link attım

Top Bottom