Neler Yeni

aldıgım anakartın valorantta banı olabilirmi?

Swixyy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
uğur
1723928176157.png
bilgisayar aldım ve açtığım bütün hesaplar ban yiyor anakart banımı var acaba arkadaşlar olay nedir bilen yazsın yardımcı olsun lütfen.
Mesaj otomatik birleştirildi:

acil yardım!!!!!!!!!!!

Son düzenleme:

Swixyy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
uğur
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
HELLLLLLLLLLLLLLLPPPPPP

sontoxic

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Semih Nas
öncelikle konuyu yükselt diyerek yükseltebilirdin konuna gelirsek biz nereden bilelim kardeşim anakart elimizin altında mı valorantın desteğine ulaşsan elbet cevaplayacaklardır

marvexy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Utku Katipoğlu
Alıntıyı görüntüle bilgisayar aldım ve açtığım bütün hesaplar ban yiyor anakart banımı var acaba arkadaşlar olay nedir bilen yazsın yardımcı olsun lütfen.

acil yardım!!!!!!!!!!!
Dediğin gibi anakartı ikinci el falan aldıysan anakart banı olabilir, burdaki kimse tam olarak sebebini bilemeyebilir. Siz riot games support ile mail yoluyla görüşün.

zindan0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
burak şahin
İlgilendiği Kategoriler
pc parçaları toplama pc
Discord
zindan
Alıntıyı görüntüle bilgisayar aldım ve açtığım bütün hesaplar ban yiyor anakart banımı var acaba arkadaşlar olay nedir bilen yazsın yardımcı olsun lütfen.

acil yardım!!!!!!!!!!!

acil yardım!!!!!!!!!!!
Evet, bazı durumlarda anakartlar Valorant gibi oyunlarda donanım yasaklamasına (HWID ban) tabi olabilir

acil yardım!!!!!!!!!!!
Evet, bazı durumlarda anakartlar Valorant gibi oyunlarda donanım yasaklamasına (HWID ban) tabi olabilir ** AI

acil yardım!!!!!!!!!!!
support ile iletişime geç en iyisi

Swixyy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
uğur
iletişime geçtim bilmediğim icin ekran kartı banı falan yoktur demi?

zindan0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
burak şahin
İlgilendiği Kategoriler
pc parçaları toplama pc
Discord
zindan
iletişime geçtim bilmediğim icin ekran kartı banı falan yoktur demi?
varmış sanırım ekran kartı banı gibi bişey ama aşırı nadir bişey sende onun olduğunu düşünmüyorum

Swixyy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
uğur
varmış sanırım ekran kartı banı gibi bişey ama aşırı nadir bişey sende onun olduğunu düşünmüyorum
adamla konuştum anakart yollarım dedi inşallah banlı değildir uğraştırmaz beni valla cok moralim bozuldu cıkartmayı falanda bilmiyorum bilgisayarcıya para yedircez

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
966,634
Üyeler
152,711
Son üye
emreerdal
Top Bottom