Neler Yeni

Çözüldü✓ Aldığım monitör indirime girdi ne yapmalıyım

ozemheri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,294
İsim
Selçuk Aslan
Bütçen varsa indirim bitmeden yenisini sipariş et sendekini iade et.

Dahası  
Reaksiyon skoru
104
İsim
Koray
Elinizde direkt sipariş verebileceğiniz bir bütçeniz yokmuş zaten, kalsın bence elinizdeki monitörünüz. 600 lira kötü para değil biliyorum ama dışarda 2 kişilik yemek parası haline geldi sadece artık maalesef. O yüzden çok uğraşmanıza değmez diye düşünüyorum. Yine de siz kendi hesabınızı bizden iyi bilirsiniz tabii.

ObitoR3

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Muratcan Balıkçı
Elinizde direkt sipariş verebileceğiniz bir bütçeniz yokmuş zaten, kalsın bence elinizdeki monitörünüz. 600 lira kötü para değil biliyorum ama dışarda 2 kişilik yemek parası haline geldi sadece artık maalesef. O yüzden çok uğraşmanıza değmez diye düşünüyorum. Yine de siz kendi hesabınızı bizden iyi bilirsiniz tabii.
hocam evet pek bir para değil ama böyle daha pahalıya alınca enayi gibi hissediyorum bende uğraşmaya değmez diye düşünüyorum risk almaya ya artarsa ya stokta vesayre biterse diye foruma yazıyorumki millet vazgeçirsin diye içim rahatlasın diye biraz açıkçası

Dahası  
Reaksiyon skoru
104
İsim
Koray
hocam evet pek bir para değil ama böyle daha pahalıya alınca enayi gibi hissediyorum bende uğraşmaya değmez diye düşünüyorum risk almaya ya artarsa ya stokta vesayre biterse diye foruma yazıyorumki millet vazgeçirsin diye içim rahatlasın diye biraz açıkçası
Yok, yanlış düşünüyorsunuz zaten bu konuda olur mu öyle şey. Sizin aldığınızda fiyat o şekilde olabilir, şimdi bir indirim söz konusu olmuş ve biraz düşmüş. Yarı yarıya bir fiyat farkı olsa size hak veririm, iade edin tabii öyle bir durum olsa. Bu durumda siz kasanızı toplayın, güle güle kullanın bence gerisine takılmayın. Burası Türkiye, yarın bir gün aynı monitör sizin aldığınız fiyattan pahalı satılmaya da başlar merak etmeyin.

ObitoR3

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Muratcan Balıkçı
Yok, yanlış düşünüyorsunuz zaten bu konuda olur mu öyle şey. Sizin aldığınızda fiyat o şekilde olabilir, şimdi bir indirim söz konusu olmuş ve biraz düşmüş. Yarı yarıya bir fiyat farkı olsa size hak veririm, iade edin tabii öyle bir durum olsa. Bu durumda siz kasanızı toplayın, güle güle kullanın bence gerisine takılmayın. Burası Türkiye, yarın bir gün aynı monitör sizin aldığınız fiyattan pahalı satılmaya da başlar merak etmeyin.
hocam içime bi su serptiniz teşekkür ediyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
aytaç tan
şimdi baktım bu indirim gülümseten kasım kapsamındaymış para iadesi 14 gün içerisinde olacak ve bu indirim kasımın 30 una kadarmış
Olmaz. Gülümseten kasımda aldığın ve gülümseten kasım ibaresi olan ürünlerde geçerli. Sen bu olaydan önce aldın.

ObitoR3

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Muratcan Balıkçı
hocam neyse tamam boş verin iade etmekten vazgeçtim. Herkese yardımlarından dolayı teşekkür ediyorum.

ObitoR3

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Muratcan Balıkçı
Aslında baktığında dediğin doğru ancak ben etik bulmuyorum eğer monitör daha gelmediyse iade edebilirsin ama açıp kullandıysan artık iade etmek sırf indirime girdi diye etik bir olay değil benim gözümde tabii gene siz bilirsiniz
öncelikle bu etik değil olayına değinmek istiyorum
ürünü 6000 TL ye almışken 5400 TL ye düşmesi bir tık üzmüştü niye bu kadar bu konu üzerine düştüğümü açıkliyayim

öğrenciyim hem dershaneye gidiyorum yarı zamanlı olarakta bir eğlence merkezinde çalışıyorum
yoksa 600 TL nin fazla bir para olmadığını bende biliyorum ama kesinlikle şundanda eminim ben şimdi bu ürünü iade edersem kontroller sağlandıktan çok sonra
para benim hesabıma yatırılacak o zamana kadar ürünün stoğu belli değil indirimin süreceği belli değil elimdekindende olmak istemiyorum
kararsız kaldığım için foruma yazmıştım.

Top Bottom