Neler Yeni

Aldığım parçalar Overclock yapılmış halde mi geliyor ?

Keremm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Kerem Şener
İtopyadan "GIGABYTE B450M S2H 3200MHz(OC) DDR4 Soket AM4 M.2 HDMI DVI VGA mATX Anakart "
"GIGABYTE GeForce RTX 2060 SUPER WINDFORCE OC 8GB GDDR6 256 Bit Ekran Kartı" aldım bu OC ibareleri overclock yapılmış şekilde mi geliyor demek yoksa benim seçimime mi bırakılmış kendim yapabilirim mi demek yardımcı olabilir misiniz ?

ayrıca diğer bir sorum bu malum günlerde itopyadan alışveriş yapan var mı bilmiyorum ama kargo ortalama istanbuldan bursaya kaç günde gelir bütün sistem hazırlanış, kargoya verim vs. dahil ?

asidavsan123

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
490
İsim
kamil önal
Yanlış bilmiyorsam oc overclock yapılabilir anlamına geliyor yanlışsam düzeltin.

HABAR

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,435
İsim
Ahmet Burak ARSLAN
Discord
HABAR#0001
Reddit
Either-Professor
Gigabyte GeForce RTX 2060 SUPER WINDFORCE OC
Frekansı biraz daha yüksek oluyor normal modele göre. Yine de daha da arttırabilirsiniz.
Gigabyte B450M S2H 3200MHz(OC) DDR4 Soket AM4 M.2 HDMI DVI VGA mATX Anakart
Hız aşırtmaya müsait olduğu anlamına geliyor.
İtopyadan alacaksanız geç gelebilir biraz, son zamanlarda sorun yaşayanlar olmuştu.

DeeperWeys

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,538
İsim
mustafa öner
Instagram
https://www.instagram.com/deepervlt/
Steam
https://s.team/p/ctbm-pnrc/pttgcgtm
Twitter
DeeperWeys
Discord
deeperweys
evet gigabyte 2060 modeli oc edition olduğu için az bir farkla oc olarak geliyor ama çok fazlada bir beklentiniz olmasın
kendiniz yaparsanız daha verimli olur çünkü bildiğime göre %1 veya %2 farkla oc li oluyor

FatihCevik

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Yanlış bilmiyorsam oc overclock yapılabilir anlamına geliyor yanlışsam düzeltin.
Yanlışsın. OC yapılmış şekilde gönderilir. OC yazmasa bile OC yapılabilir kart destekliyorsa.

Keremm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Kerem Şener
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
evet overclock yapılabilir anlamına geliyormuş hazır overclocklu gelmiyormuş :D teşekkürler
Mesaj otomatik birleştirildi:

Frekansı biraz daha yüksek oluyor normal modele göre. Yine de daha da arttırabilirsiniz.

İtopyadan alacaksanız geç gelebilir biraz, son zamanlarda sorun yaşayanlar olmuştu.
Yanlışsın. OC yapılmış şekilde gönderilir. OC yazmasa bile OC yapılabilir kart destekliyorsa.
yapılmış halde mi gönderilecek yani şimdi

evet Gigabyte 2060 modeli oc edition olduğu için az bir farkla oc olarak geliyor ama çok fazlada bir beklentiniz olmasın
kendiniz yaparsanız daha verimli olur çünkü bildiğime göre %1 veya %2 farkla oc li oluyor
anladım teşekkürler

Keremm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Kerem Şener
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

ne kadar geç gelir sizce pazartesi günü sipariş etmiştim

tire20

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
59
İsim
Mustafa Tire

Keremm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Kerem Şener
Evet. İstersen kendin de arttırabilirsin.
teşekkürler yorumun için

evet Gigabyte 2060 modeli oc edition olduğu için az bir farkla oc olarak geliyor ama çok fazlada bir beklentiniz olmasın
gayet güçlü parçalar hiç overclock yapmana gerekte yok diyorlar sen ne dersin alabildiğim en yüksek performansı almak istiyorum

HABAR

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,435
İsim
Ahmet Burak ARSLAN
Discord
HABAR#0001
Reddit
Either-Professor
Fabrika tarafından yüksek frekanslı geliyor.
İsterseniz kendiniz de artrabilirsiniz.
En geç cuma gelir herhalde. Emin değilim.
peki bu ekran kartında 1 click oc dediği ne oluyor tek tuşla oc mu yapabilyoruz.
Ekran kartının PCB'sinin üstünde bir tuş oluyor sanırım. Ona basıp frekans arttırıyorsunuz.

DeeperWeys

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,538
İsim
mustafa öner
Instagram
https://www.instagram.com/deepervlt/
Steam
https://s.team/p/ctbm-pnrc/pttgcgtm
Twitter
DeeperWeys
Discord
deeperweys
teşekkürler yorumun için

gayet güçlü parçalar hiç overclock yapmana gerekte yok diyorlar sen ne dersin alabildiğim en yüksek performansı almak istiyorum
bencede gayet güçlü parçalar oc yaparak eğer çok fazla bilgin yoksa ekran kartını ve işlemciyi riske atmaman önerim zaten darboğaz
olmayacağı için oc yapmanada fazla gerek yok

Keremm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Kerem Şener
bencede gayet güçlü parçalar oc yaparak eğer çok fazla bilgin yoksa ekran kartını ve işlemciyi riske atmaman önerim zaten darboğaz
olmayacağı için oc yapmanada fazla gerek yok
tamamdır çok detaylı bir bilgim yok hiç o işlere girmiyorum o zaman :D

Fabrika tarafından yüksek frekanslı geliyor.
İsterseniz kendiniz de artrabilirsiniz.
En geç cuma gelir herhalde. Emin değilim.

Ekran kartının PCB'sinin üstünde bir tuş oluyor sanırım. Ona basıp frekans arttırıyorsunuz.
en zor kısmıda beklemek oluyor :D teşekkürler yorumun için

Top Bottom