Neler Yeni

Aldigim yeni nesil pc kasasi vgali monitore olurmu

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Arda Güler
Büyük ihtimal kasadaki VGA girişi anakartın VGA girişidir Ona takarsan işlemcinin ekran kartını kullanmış olursun.
Aga valla bende şans yok 20k verdim 6 yil sonra pc aldim şimdide başıma bu çıktı yarın deniyecegim ins olur

Fthbsrn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
249
İsim
Fatih Başaran
Büyük ihtimal kasadaki VGA girişi anakartın VGA girişidir Ona takarsan işlemcinin ekran kartını kullanmış olursun.
Harici ekran kartı takılıyken o girişten görüntü alınamaz diye biliyorum.
Dönüştürücü veya monitör değişikliğine gitmeniz gerekiyor.

SelfeHero

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Hüdayi Genç
Harici ekran kartı takılıyken o girişten görüntü alınamaz diye biliyorum.
Dönüştürücü veya monitör değişikliğine gitmeniz gerekiyor.
Ekran kartı takılıyken kullanılmadığını bilmiyordum. Dönüştürücü kullanman daha mantıklı fakat dönüştürücü ekran MS performansına etki eder mi bilmiyorum.

tufankaya41

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
107
İsim
Tufan
çevirici ile görüntü alabilirsin ama her zaman sağlıklı çalışmayabilir denemen lazım

Transcontinental

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
549
İsim
Mahir
Çevirici denemiştim bir kere ben verim alamadım. Görüntü kalite kaybı olmuştu. Belki de dönüştürücü kalitesi ile alakalı ama bence almışken biraz şartları zorlayıp ikinci el vs bir monitör alman çok daha sağlıklı olur.

Hocam hdmı to VGA dönüştürücü ile görüntü alabilirsiniz ama tam performanslı olmaz. Örneğin monitör 1080p ise tam 1080p alamazsınız görüntü biraz bozuluyor. Ben o VGA girişli monitörü 2. Monitör olarak kullanıyorum. Hemen monitör almaya çalışın.

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Arda Güler
Hocam hdmı to VGA dönüştürücü ile görüntü alabilirsiniz ama tam performanslı olmaz. Örneğin monitör 1080p ise tam 1080p alamazsınız görüntü biraz bozuluyor. Ben o VGA girişli monitörü 2. Monitör olarak kullanıyorum. Hemen monitör almaya çalışın.
Monitoru 2019 da 750 tl ye almistim asus un fakat hdmi yok sadece vga var o kadar suphe etti m ki daha demij tekrqr kontrol ettim ve harbiden hdmi girisi yok mus

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
929,445
Üyeler
145,392
Son üye
herhangi bir adam
Top Bottom