Neler Yeni

🔥İndirim Aliexpress ChoiceDay indirimleri

KingDeViL

80+ Bronze
sürekli gözlerin bu panele bakmayacak ya bence o kadar da sorun olacağını sanmıyorum çiziklerin. güzelmiş beğendim.
sürekli gözlerin bu panele bakmayacak ya bence o kadar da sorun olacağını sanmıyorum çiziklerin. güzelmiş beğendim.
Panel süper ya çok hoşuma gitti. Aliexpreste satıcı ile görüşüp anlaşmazlık açtım. 1400tl iade aldım. Ürün gümrük+kargo 1000tlye denk geldi :D Bu ekranlarda gif olmuyormuş. Bende wallpaper engine ile sensör enkranı kombine yaptım. Belki bunu satar daha büyüğünü alabilirim.

sfky9842

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
653
İsim
SEFA KAYA
Panel süper ya çok hoşuma gitti. Aliexpreste satıcı ile görüşüp anlaşmazlık açtım. 1400tl iade aldım. Ürün gümrük+kargo 1000tlye denk geldi :D Bu ekranlarda gif olmuyormuş. Bende wallpaper engine ile sensör enkranı kombine yaptım. Belki bunu satar daha büyüğünü alabilirim.

güzel gelişme, güzel haber. hayırlı olsun hocam güle güle kullanın. bende kasa değiştirirsem ekranlı yapacam :)

KingDeViL

80+ Bronze
Sürekli takip ettiğim bir ürün. Genelde 250TL fiyatında. En düşük 120Tlye görmüştüm. Şu fiyatı yakalayınca 1 adet aldım. Faydalanmak isteyen olursa diye link bırakıyorum.

1718278690818.png

1718278646048.png

KingDeViL

80+ Bronze
Hocam

Hocam öneri için teşekkür ederim fiyat çok iyi ama almışken ölçü aleti tüm başlıkları ile almayı düşünüyorum.

Çİzgiler belirgün evet hangi panel kullanılmış böyle anlayamadım ama çalışırken bayağı iyi duruyor. Hiç anlaşmazlık başlatmadım iade konusunda bilgim yok aldıklarım 1000tl altıydı beğenmediğimi attım kenara 1000tl üzeri sadece ak820 aldım o da sorunsuz şükür.

Yakaladığım en düşük fiyat. Üstelik bütün hepsi düşük fiyat. 90W olanından çektim bir tane. Bu üçüncü havyam olacak :D Bence kaçırma. Dolap uygulamasında bunları alıp 400-600 tl gibi fiyatlara satıyorlar.

1718632862373.png

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Mustafa
Hafif konu disi ama bu ajazz ak820 pro icin keycap onerecek var midir? Gece harfler hic gozukmuyor keycapler harf aralarindan isik almadigi icin.

KingDeViL

80+ Bronze
Mesajı editliyorum.

Son düzenleme:

I'm GANDALF

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
525
İsim
mert
Yakaladığım en düşük fiyat. Üstelik bütün hepsi düşük fiyat. 90W olanından çektim bir tane. Bu üçüncü havyam olacak :D Bence kaçırma. Dolap uygulamasında bunları alıp 400-600 tl gibi fiyatlara satıyorlar.

Alıntıyı görüntüle
80w ile 90w arasında fark olur mu?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şu üründen arıyordum ama az kişi satın aldığı için gelir mi gelmez mi bilemedim. Fiyatı da çok iyi gibi.

Alıntıyı görüntüle

birde bu kulaklık alınır mı sizce ?

KingDeViL

80+ Bronze
80w ile 90w arasında fark olur mu?
Mesaj otomatik birleştirildi:

birde bu kulaklık alınır mı sizce ?

Fark çok yok. 90w fazla ısınıyor. Artık olarak üzerinde açma kapama tuşu var. 80W olan 250-300 derecede çok ideal. Tabi ben ince lehim teli kullanıyorum. Önceki kullandığım bimden aldığım 60W olandı. Bu aliexpresten olanı aldığımda eşekten inip ata binmiş gibi oldum. 80W tavsiye ederim.

Kulaklığı bilemiyorum. Çinlilere kulaklık konusunda güvenmezdim.

I'm GANDALF

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
525
İsim
mert
Fark çok yok. 90w fazla ısınıyor. Artık olarak üzerinde açma kapama tuşu var. 80W olan 250-300 derecede çok ideal. Tabi ben ince lehim teli kullanıyorum. Önceki kullandığım bimden aldığım 60W olandı. Bu aliexpresten olanı aldımda eşşekten inip ata binmiş gibi oldum. 80W tavsiye ederim.

Kulaklığı bilemiyorum. Çinlilere kulaklık konusunda güvenmezdim.
tamda 80w olanı iptal etmiştim :(

KingDeViL

80+ Bronze
tamda 80w olanı iptal etmiştim :(
90W aldıysan da sıkıntı yok. Daha düşük ısıda kullanırsın. Ben 80W olanın ucunu 90W olana takınca simsiyah yaktı ucu. 500derecede ne hale gelecek onu test edecektim :D. Isısı fazla geldi. Çünkü Uclar kaliteli değil. Mıknatıs çekiyor uçları mesela. Normalde bakır olması mıknatısa yapışmaması lazım. Orada malzemeden çalmışlar.

Şimdi bende 80w set halinde 1 tane daha sipariş verdim. Aceleden US fişi tercih edip sipariş vermişim. Satıcıya mesaj attım umarım EU fiş yollar :D

I'm GANDALF

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
525
İsim
mert
90W aldıysan da sıkıntı yok. Daha düşük ısıda kullanırsın. Ben 80W olanın ucunu 90W olana takınca simsiyah yaktı ucu. 500derecede ne hale gelecek onu test edecektim :D. Isısı fazla geldi. Çünkü Uclar kaliteli değil. Mıknatıs çekiyor uçları mesela. Normalde bakır olması mıknatısa yapışmaması lazım. Orada malzemeden çalmışlar.

Şimdi bende 80w set halinde 1 tane daha sipariş verdim. Aceleden US fişi tercih edip sipariş vermişim. Satıcıya mesaj attım umarım EU fiş yollar :D
peki bu kulaklıklardan biri alınır mı sizce

lyfie

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Mustafa YURTSEVEN
Gamepad öneriniz var mı acaba?

Top Bottom