Neler Yeni

🔥İndirim Aliexpress ChoiceDay indirimleri

SakusV

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Hasan Erikli
Type-c to type-c lazımsa şunlar indirimde.

Bu da kullandığım kablo. Kablo çok kalın bir kablo. Öyle sıkıntı çıkartacak bir kablo değil. Yorumlarında turbo şarj desteklediğini yazmışlar zaten.
Üstteki ugreen kabloyu aldım orijinal ürün haberiniz olsun şuan kullanıyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Type-c to type-c lazımsa şunlar indirimde.

Bu da kullandığım kablo. Kablo çok kalın bir kablo. Öyle sıkıntı çıkartacak bir kablo değil. Yorumlarında turbo şarj desteklediğini yazmışlar zaten.
2. kabloyu da kullanıyorum :D dediğiniz gibi çok sağlam bir kablo bende 90 derece kafası dönen versiyonu var isteyene yollayayım daha ucuza :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Murat
Hocam bende bunu almak istiyorum şekli falanda güzel , yabancı ve Türk yorumlar olsun hepsi olumlu kol hakkında bilgileri olanlar yazarsa sevinirim

KingDeViL

80+ Bronze
Üstteki ugreen kabloyu aldım orijinal ürün haberiniz olsun şuan kullanıyorum

2. kabloyu da kullanıyorum :D dediğiniz gibi çok sağlam bir kablo bende 90 derece kafası dönen versiyonu var isteyene yollayayım daha ucuza :D
Ugreen'in 90 derece uçlu olanının 5A olanını takip ediyorum kaç haftadır. Onun fiyatı aşağılara çekmiyorlar :D. 3A olanı 47TL yapmışlar fakat 5A olan hep 100tl üzeri.

omerdesouza

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
593
İsim
Ömer
Hocam bende bunu almak istiyorum şekli falanda güzel , yabancı ve Türk yorumlar olsun hepsi olumlu kol hakkında bilgileri olanlar yazarsa sevinirim

Ben de daha önce gamepad kullanmamış biri olarak bu attığını almak istiyorum ama güvenemiyorum. En basit örnek ufak döndürmeleri falan algılıyor mu yoksa dandik direksiyon setlerindeki gibi derecesi falan düşük mü emin olamadım hiç de bilmiyorum bilen birileri bilgi verirse ona göre sipariş geçebiliriz.

Siene

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
580
İsim
Sinan İ.
Ben de daha önce gamepad kullanmamış biri olarak bu attığını almak istiyorum ama güvenemiyorum. En basit örnek ufak döndürmeleri falan algılıyor mu yoksa dandik direksiyon setlerindeki gibi derecesi falan düşük mü emin olamadım hiç de bilmiyorum bilen birileri bilgi verirse ona göre sipariş geçebiliriz.
Kaç zamandır düşünüyordum bu fiyata hiç düşmedi daha önce. Direk aldım bakalım nasıl bir şey çıkıcak.
Zaten çok beklenti olmaması lazım 400 tl bu ürün için baya düşük fiyat.

asrın_tok

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
186
İsim
Ebubekir usta
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Haktan Erol

kanka sen benden link istemiştin de gece gördüm aklımdan kaçmıştı şuna bi bak istersen

kanka sen benden link istemiştin de gece gördüm aklımdan kaçmıştı şuna bi bak istersen
bunun sadece arkadaki tuşları kademeli değil(çok hafif bassan bile tam basar) onun gyro titreşim hepsi var

Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Murat

bunun sadece arkadaki tuşları kademeli değil(çok hafif bassan bile tam basar) onun gyro titreşim hepsi var
Hocam benim attığım beyaz nasıl onu begendim de bu fiyata alınır bir sıkıntı falan varmıdır

Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Murat
471 lira olan gamepad bende var. Fiyatına göre fena değil iş yapar. Bu gamepad'i de kullandım bu daha kaliteli. Geçenlerdeki indirimde bu gamepad'i de aldım. Bunun hissiyatı da iyi. Analog yeri xbox gibi sevmiyorsan yukardakini al bu tarz seviyorsan bunu da alabilirsin.
Hocam sizce Bu mu https://a.aliexpress.com/_omb0z7a
Yoksa bunu mu https://a.aliexpress.com/_oEsipag
Almak mantıklı artı ve eksileri neler sizde fotoğrafları var mı elinizde mevcutsa kol

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
997,490
Üyeler
157,960
Son üye
TheAliFalcon
Top Bottom