Neler Yeni

Aliexpress ChoiceDay indirimleri

KingDeViL

80+ Bronze
Değerli tavsiyeniz için çok teşekkür ederim. Fiyatı uygunsa sarmal olduğu için klavyede kullanmak için almayı düşünüyordum.
Type-c to type-c lazımsa şunlar indirimde.

Bu da kullandığım kablo. Kablo çok kalın bir kablo. Öyle sıkıntı çıkartacak bir kablo değil. Yorumlarında turbo şarj desteklediğini yazmışlar zaten.

Son düzenleme:

~helloworld

80+ Bronze
Değerli tavsiyeniz için çok teşekkür ederim. Fiyatı uygunsa sarmal olduğu için klavyede kullanmak için almayı düşünüyordum.
Ne demek hocam. Ben klavyede essager ve baseus kullanıyorum. Pahalı bir klavyem yok pahalı bir klavyem olsa onu bile riske atmam sadece baseus kullanırım. Klavyem ucuz olduğu icin bazen yatağa geçip 3metrelik essageri takip yataktan devam ediyorum oyuna filme vesaire.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Type-c to type-c lazımsa şunlar indirimde.

Bu da kullandığım kablo. Kablo çok kalın bir kablo. Öyle sıkıntı çıkartacak bir kablo değil. Yorumlarında turbo şarj desteklediğini yazmışlar zaten.
Öyle kablonun kalın olması ile kablonun kaliteli olduğunu anlayamazsınız hocam öncelikle bunu belirteyim 2. Linkteki kablo kalitesiz kablo 1. Linkteki ugreen tabii ki kaliteli alınır. 2.kabloyu almayınız tavsiyemdir.

KingDeViL

80+ Bronze
Hepsi hayırlı uğurlu olsun.

Bugün ben de lehim makinalarına bakıyordum aldığın nasıl denedin mi hocam
90w olan bugün elime ulaştı. 9 günde elime geçmiş oldu. Fişe taktığım gibi ısınıyor. Isı ayarı 500e kadar yükseliyor ben 250de kullanıyorum.

1717070455224.png

1717070497159.png

Ayzekk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
muhammet atan
90w olan bugün elime ulaştı. 9 günde elime geçmiş oldu. Fişe taktığım gibi ısınıyor. Isı ayarı 500e kadar yükseliyor ben 250de kullanıyorum.

Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle
İyi günlerde kullanın hocam güzel bir set buldum indirim bekliyorum ben de

KingDeViL

80+ Bronze
Şu ürünü sipariş verdim. Sürekli takip ediyordum. 3000tl'nin altına bulamıyordum. Çoğu satıcıda 1000tl üzeri vergi çıkarken bu satıcıda 640tl gibi bir rakam çıkınca sipariş verdim. Faydalanmak isteyen olursa diye paylaşıyorum.

2533tl ödedim.

1717154997269.png

Ayzekk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
muhammet atan
Geldiğinde inceleme yaparsanız çok iyi olur.

KingDeViL

80+ Bronze

Siene

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
522
İsim
Sinan İ.
Gece balıkçılık yapanlar için şarjlı fosfor 71 TL

Bluetooth Hoparlör 371 TL

Projeksiyon Cihazı 1943 TL

Bu 3 ünü daha önce aldım ve kullanıyorum.
Projeksiyon cihazının başka modelini aldım ama içerik olarak aynılar o zaman aldığım model daha ucuzdu onu almıştım. Görüntü tv ekranı gibi değil biraz soluk özellikle karanlık sahneler kötü ama renkleri falan güzel gösteriyor. Zaten bir çok incelemesi var bakabilirsiniz.

Bluetooth hoparlörü de projeksiyon cihazına bağlayarak kullanıyorum 2 film izledim yine de şarjı bitmedi sesi de baya yüksek çıkıyor ama yüksek seste müzik açınca şarjı çabuk bitiyor. Müzikte ses çok iyi değil ama bu fiyata bundan daha iyisi bulunmaz. Ben 2 kez satın almıştım.

Şarjlı fosforu zaten balıkçılık yapanlar görmüştür ışığı falan çok iyi şarjı da geceden sabaha yetiyor yetmezse powerbank ile şarj edebilirsiniz.

Gamepad almayı düşünüyorum şimdi hazır ucuzken seçenek bol karar veremedim bir türlü.

Gamepad 471 TL

Düğmeleri değişik gamepad 462 TL

Gamepad 421 TL

Bu attıklarım İlk indirim ile alınabilir ve jeton indirimleri var.
Yeni hesap açıp mobilden bazı görevleri yaparak ve oyunları oynayarak jeton kazanabilirsiniz ama daha önce satın alım yaptıysanız jeton kazanmak için mobile girerseniz yeni hesabınızı banlayabilirler.
Jeton indirimleri için bu ürünleri jeton kısmından aratıp bulmanız lazım.

thes1nner

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Mehmet
Gece balıkçılık yapanlar için şarjlı fosfor 71 TL

Bluetooth Hoparlör 371 TL

Projeksiyon Cihazı 1943 TL

Bu 3 ünü daha önce aldım ve kullanıyorum.
Projeksiyon cihazının başka modelini aldım ama içerik olarak aynılar o zaman aldığım model daha ucuzdu onu almıştım. Görüntü tv ekranı gibi değil biraz soluk özellikle karanlık sahneler kötü ama renkleri falan güzel gösteriyor. Zaten bir çok incelemesi var bakabilirsiniz.

Bluetooth hoparlörü de projeksiyon cihazına bağlayarak kullanıyorum 2 film izledim yine de şarjı bitmedi sesi de baya yüksek çıkıyor ama yüksek seste müzik açınca şarjı çabuk bitiyor. Müzikte ses çok iyi değil ama bu fiyata bundan daha iyisi bulunmaz. Ben 2 kez satın almıştım.

Şarjlı fosforu zaten balıkçılık yapanlar görmüştür ışığı falan çok iyi şarjı da geceden sabaha yetiyor yetmezse powerbank ile şarj edebilirsiniz.

Gamepad almayı düşünüyorum şimdi hazır ucuzken seçenek bol karar veremedim bir türlü.

Gamepad 471 TL

Düğmeleri değişik gamepad 462 TL

Gamepad 421 TL

Bu attıklarım İlk indirim ile alınabilir ve jeton indirimleri var.
Yeni hesap açıp mobilden bazı görevleri yaparak ve oyunları oynayarak jeton kazanabilirsiniz ama daha önce satın alım yaptıysanız jeton kazanmak için mobile girerseniz yeni hesabınızı banlayabilirler.
Jeton indirimleri için bu ürünleri jeton kısmından aratıp bulmanız lazım.
471 lira olan gamepad bende var. Fiyatına göre fena değil iş yapar. Bu gamepad'i de kullandım bu daha kaliteli. Geçenlerdeki indirimde bu gamepad'i de aldım. Bunun hissiyatı da iyi. Analog yeri xbox gibi sevmiyorsan yukardakini al bu tarz seviyorsan bunu da alabilirsin.

Kartallar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,171
İsim
Kara Kartal
Tişörtler güzel duruyor alan var mı

1717277318760.png

1717277485136.png

Siene

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
522
İsim
Sinan İ.
471 lira olan gamepad bende var. Fiyatına göre fena değil iş yapar. Bu gamepad'i de kullandım bu daha kaliteli. Geçenlerdeki indirimde bu gamepad'i de aldım. Bunun hissiyatı da iyi. Analog yeri xbox gibi sevmiyorsan yukardakini al bu tarz seviyorsan bunu da alabilirsin.
Hiç gamepad kullanmadım desem yeridir pek sevmiyorum aslında ama bir alayım belki araba yarışında yada 2 li dövüş oyunlarında ara sıra oynarım oynarım dedim. Bu düğme yeri farklı olanlar biraz garip geldi düz olanı alırım muhtemelen.

Transcontinental

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
559
İsim
Mahir
En son 2 senen önce sipariş verdiğim hesabıma ilk alış veriş indirimi tanımlanmış. Eski hesabı olanlar kontrol edin size de gelmiş olabilir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle
Tam böyle bir şey lazımdı teşekkürler paylaşım için.

Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Murat
Hiç gamepad kullanmadım desem yeridir pek sevmiyorum aslında ama bir alayım belki araba yarışında yada 2 li dövüş oyunlarında ara sıra oynarım oynarım dedim. Bu düğme yeri farklı olanlar biraz garip geldi düz olanı alırım muhtemelen.
Dediğiniz gamepad hangisi hocam bende bir tane almak istiyorum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
964,746
Üyeler
152,320
Son üye
Yusufyanar
Top Bottom