Neler Yeni

🔥İndirim Aliexpress 5 metre 3 çipli BT şerit led 55 TL

Grambel16

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
172
İsim
E.Y
Ürün tarafıma teslim edildi fakat tv deki gibi renklere göre senkronize felan olduğu yok google play den uygulama indirdik ama olmuyor yapabilen olursa bilgi rica ediyorum

ijustfaruk

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Merhaba arkadaşlar, sipariş verdim böyle bir uyarı aldıktan sonra sipariş iptal oldu. Hesabımdan para kesildi, tekrardan ücret kartıma mı aktarılacak yoksa bir şey mi yapmam lazım?
Hesabı söylediğim yöntemle açmazsanız patlar
Mesaj otomatik birleştirildi:

Özellikle ilk bağlantı noktasına hassas davranın mümkün olduğu kadar az sök tak yapın aşırı kırılgan yapıda ve tekrar birleştirmesi çok zor. Kaç saat lehimle uğraştım üstüne bantladım ama yükseklik farkı olduğu için bi türlü tutmuyor en son çare mandalla tutturdum.
Uygulamada sık sık bağlantı kopuyor tekrar programı başlatmanız lazım bağlanmassa konumu bluetooth u kapatıp programı tekrar başlatıp program sorunca açın.
Bi bana sağlam ürün geldi sanırım ne kopma yaşadım ne kırılma

Siene

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
545
İsim
Sinan İ.
Hesabı söylediğim yöntemle açmazsanız patlar
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bi bana sağlam ürün geldi sanırım ne kopma yaşadım ne kırılma
Ben 2 tane aldım 2. Gelende bitişte ekleme soketi varmış 10 mt falan yapayım dedim ama ayar yaparken falan baya zedeledim , yani tamamen benim beceriksizliğim 😃
İlk aldığım kumandalı geldi o diğerine göre daha kötü bağlantı yerleri. 2. Gelen daha sağlam ama kumandası yok.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
975,542
Üyeler
154,249
Son üye
kutaykeskin39
Top Bottom