Neler Yeni

Aliexpress den 80 Liraya aldığım Razer Deathadder White Edition Mouse Deneyimlerim.

alihankrc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Alihan Kirac
Öncelikle selamlar
Bir kaç ay önce mouse almaya karar vermiştim logitech g102 rival 3 katar pro v.s hepsini düşünmüştüm ama elim 20 21 cm baya enine boyuna büyük bir el :D
sonra dedim büyük el için csgo için fps oyunları için sensörü ips değerleri iyi olan mouse ne var ?
Sonra baktım razer deathadder geldi aklıma hala bir çok e sporcunun kullanmış olduğu bu mouse ve razer gibi bir marka neden alınmasın dedim.
Açtım google ı razer deathadder mouse yazdım 350 den aşşağı yok. ((Viper modeli ni falan demiyorum onlarda küçücük))
Bu böyle olmaz dedim biraz daha araştırdım baktım aliexpress den herkes alıyor 12bin satış falan filan var 4.9 yıldız herkes memnun. satıcı ilgili.
Herkes orijinal sıfır olduğunu ve razer synapse 3 ü tanıdığını falan söylüyor.
Almaya karar verdim ve bir de ne göreyim aliexpress bonus buddy varmış kupon da denk geldi.
Ödeme kısmına geldim. 80 + 20 tl vergi ödedim. Vergi gayet uyguna geldi bunun sebebi belki satıcıya özelden fiyatı düşük gösterir misin diye pm atmıştım o da sorun yok gösteririm dedi ve göstermiş.
Vallaha 11 günde geldi mouse elime :D Bizim ülke de bile bazı kargolar 2 hafta da getirebiliyor bazı şeyleri.
Kargo süreci ürün her şey on numara geçti benim için.
Ve kutuyu elime aldım orijinal bildiğimiz sticker kılavuz usb koruması kapakçık v.s razer kutusu harika paketlenmiş tertemiz sorunsuz hemen taktım synapse de bi kaç ayar yaptım direk csgo girdim abi ben daha önce mouse kullanmamışım diyorum o derece yani daha önce gamepower rampage bloody falan kullandım ama bu bambaşka bir şey
1 hafta olacak kullanıyorum en ufak sensör sorunu falan olmadı 400 dpi oynuyorum kaydırma hissiyatı click tepkimesi çok iyi
100 liraya mal oldu ülkede 350TL :D
Aslında bunun ticareti yapılır gibi 100 den al 300 den sat :D
Neyse biraz uzun yazdım ama kafasında soru işareti olan arkadaşlar vardır yararlanabilir.

Engeuc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
206
İsim
Ng3
Gerçekten güzel bir sipariş süreci olmuş, satıcıya attığınız mesaj bencede çok yerinde olmuş peki kargo tesliminde vergi ödediniz mi?
Ayrıca o fiyatlara geliyorsa kesinlikle ticareti yapılır.
Ürünle ilgili bir kaç tane foto eklerseniz bizlerde görebiliriz.

alihankrc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Alihan Kirac
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Gerçekten güzel bir sipariş süreci olmuş, satıcıya attığınız mesaj bencede çok yerinde olmuş peki kargo tesliminde vergi ödediniz mi?
Ayrıca o fiyatlara geliyorsa kesinlikle ticareti yapılır.
Vergiyi kargocuya ödedim zaten kapı da satıcıya 80 tl ödedim dedim vergi düşük gelmesi için fiyat düşük yaz diye
kapı da da 20tl ödedim :D
Ayıp mı olur bilmiyorum da bi 4 tane falan daha almayı düşünüyorum 4 ünüde 300 den satsam iyi para :D :D

Mahir Ertuğrul

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,066
İsim
Mahir Ertuğrul
Fotoğraf ekleseydin keske bu arada o aliexpressdeki ürünler kutusuz ve icinde sadece mouse olduğu için okadar ucuz siz nerden buldunuz acaba linkini atarmisiniz.

alihankrc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Alihan Kirac
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Şöyle bi tane bırakayım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Fotoğraf ekleseydin keske bu arada o aliexpressdeki ürünler kutusuz ve icinde sadece mouse olduğu için okadar ucuz siz nerden buldunuz acaba linkini atarmisiniz.
Ürün kutulu hocam bi kere media markt da gördüm aynı kutu birebir.
Ben bu satıcıdan aldım.

Bu da 12.000 satan satıcı : https://tr.aliexpress.com/item/3305...earchweb0_0,searchweb201602_,searchweb201603_

Ekler

• mouse.jpg
    mouse.jpg
    48.2 KB · Hit: 89
  • mouse2.jpg
    mouse2.jpg
    29 KB · Hit: 85
  • mouse3.jpg
    mouse3.jpg
    39.8 KB · Hit: 92
  • mouse4.jpg
    mouse4.jpg
    30.6 KB · Hit: 83
  • mouse5.jpg
    mouse5.jpg
    30.2 KB · Hit: 89
Son düzenleme:

Mahir Ertuğrul

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,066
İsim
Mahir Ertuğrul
Hocam 12.000 satan satıcıdan alacağım fakat siz nasıl 80tlye aldınız onu anlayamadım.

BlueLabels

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
980
İsim
Kaira Bilgic
Şöyle bi tane bırakayım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ürün kutulu hocam bi kere media markt da gördüm aynı kutu birebir.
Ben bu satıcıdan aldım.

Bu da 12.000 satan satıcı : https://tr.aliexpress.com/item/3305...earchweb0_0,searchweb201602_,searchweb201603_
tam olarak nasıl totalde vergiyle 100 tl ye denk geldi size ?

Top Bottom