Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Aliexpress Geri Döndü 🔥🔥🔥🔥🔥🔥

AliMert37

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
370
İsim
Ali Mert Okuducu
Ledlerin yanmış hali ile fotoğraflarını atabilme şansınız var mı
15m aldım ben ve masanın altına dosedim. Fotoğrafı çektiğim saatler biraz erken olduğu için böyle gözüküyor. Benim hoşuma gitti. Uygulaması falan da var güzel çalışıyor

Ekler

• IMG-20240427-WA0021.jpeg
    IMG-20240427-WA0021.jpeg
    731.8 KB · Hit: 133

Palo DAYI

80+ Silver
beyler su fanlar alınır mı? ?
bıde aynı fanın pro modelı war hangııs daha ıyıdır?
sımdık bu fanın tanesı 63 TL ben 10 adet alamayı dusunuyorum bunu gumruge takılmadan nasıl hallederım
sanrım ayda 5 adetle sınırlı kendı adıma 5 adet alsam farklı hesaplarla dıger 5 adetı nasıl alırım
soyle olurmu mesela suan zaten ay sonuna 4 gun var 5 adet sıparıs gecsem ay basındada dıger 5 adetı sıparıs gecsem olurmu ?

KingDeViL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
152
İsim
Cem
beyler su fanlar alınır mı? ?
bıde aynı fanın pro modelı war hangııs daha ıyıdır?
sımdık bu fanın tanesı 63 TL ben 10 adet alamayı dusunuyorum bunu gumruge takılmadan nasıl hallederım
sanrım ayda 5 adetle sınırlı kendı adıma 5 adet alsam farklı hesaplarla dıger 5 adetı nasıl alırım
soyle olurmu mesela suan zaten ay sonuna 4 gun var 5 adet sıparıs gecsem ay basındada dıger 5 adetı sıparıs gecsem olurmu ?
Ben olsam 6pinli fan almazdım. Benim sıvı soğutucunun fanları da 6pinli. Sadece kumandasından hızlandırabiliyorsun. İşlemci sıcaklığına göre hızını ayarlamıyor. Pwp değiller yani.

Palo DAYI

80+ Silver
Ben olsam 6pinli fan almazdım. Benim sıvı soğutucunun fanları da 6pinli. Sadece kumandasından hızlandırabiliyorsun. İşlemci sıcaklığına göre hızını ayarlamıyor. Pwp değiller yani.
hocam bunlar 6 pın degıllerkı
2 kablosu mevtur bırı 3 pın argb dıgerı 4 pın pwm hatta kontrolcusunun uzerındekı gırısler bıle bu sekılde

KingDeViL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
152
İsim
Cem
hocam bunlar 6 pın degıllerkı
2 kablosu mevtur bırı 3 pın argb dıgerı 4 pın pwm hatta kontrolcusunun uzerındekı gırısler bıle bu sekılde
Attığın linkin başlığında 6pin yazıyor (Aigo AR12 beyaz 120mm PC bilgisayar kasa fanı soğutma soğutucu 6PIN ayarlanabilir).

Kullanıcı yorumlarında da 6 pin olduğunu gördüm.

1714262662769.png

Ayrıca açıklamada 6 pin yazıyor. Sen acaba yanlış link mi attın ?

1714262822844.png

Son düzenleme:

Palo DAYI

80+ Silver

postac

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Postac Catsop
TWS kulaklık tavsiyesi olan var mı?

MonteCapz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
810
İsim
Asil
Hocam tvci arkadaşa götürdüm kapağı açtı anakartı yerine oturttu ve kapattı hiç bisey olmamış gibi çalışıyor :D
iyi ozaman hayırlı olsun. Fiyatına değer mi kaliteli mi? Televizyoncu arkadaşınız ne dedi fiyatını falan konuşmuşsunuzdur.

LordHasan

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
iyi ozaman hayırlı olsun. Fiyatına değer mi kaliteli mi? Televizyoncu arkadaşınız ne dedi fiyatını falan konuşmuşsunuzdur.
Teşekkürler.
Hocam ilk pili olduğunu sandı sonra araç için olduğunu söyledim ve fiyatını iyi buldu.
Sadece anakart boşta hareket ederken ekran filmi biraz zarar görmüş ama sorun çıkmadı şimdilik.
Yani sağlam şekilde ulaştığı durumda gayet iyi.
Araçta android auto kullandım ekran bir bilgisayar veya telefon kadar akıcı değil ancak yeterli geldi, fm transmitter ile radyoya sesi aktardım o özellik de tatmin edici.
Yalnız mikrofon özelliğini denemeyi unuttum
Ben fiyatına göre memnun kaldım diyebilirim

slm.ycl02

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,088
İsim
Selim
Hocam tvci arkadaşa götürdüm kapağı açtı anakartı yerine oturttu ve kapattı hiç bisey olmamış gibi çalışıyor :D
Hocam ben de aynı urune bakıyorum bayadir sizce nasıl? Bir de güç girişi type c idi sanırım kendi adaptoru çok kötü hem de cakmakligi dolduruyor. Yerine Xiaominin Qc3 12v 1.5a veren şarj cihazı var onu taksam diyorum çalışır mı? Kendi adaptörü kaç v kaç a veriyor yazı falan var mıdır?

LordHasan

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Hocam ben de aynı urune bakıyorum bayadir sizce nasıl? Bir de güç girişi type c idi sanırım kendi adaptoru çok kötü hem de cakmakligi dolduruyor. Yerine Xiaominin Qc3 12v 1.5a veren şarj cihazı var onu taksam diyorum çalışır mı? Kendi adaptörü kaç v kaç a veriyor yazı falan var mıdır?
Hocam maalesef type c değil.
Dc kablo var ince olandan. Eski tip kablolardan
Ben de bu sorunu çözmeye çalışıyorum araçta kamera da vardı ikisi birden çalışması için usb to dc kablo aldım gelmesini bekliyorum eğer yeterli olursa çözmüş olacagim.
Yazıyordu üzerinde volt degeri de su an aklımda değil bakınca haber ederim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,764
Üyeler
141,483
Son üye
SMGxSS
Top Bottom